OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
UrbactIII

Rozpoczęliśmy międzynarodowy projekt URBACT III !

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 22 października, 2015 @ 11:32.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


Radlin rozpoczął realizację międzynarodowego projektu Urbact III, w którym znalazł się wraz z innymi europejskimi miastami. W dniach 21-22 października reprezentacja miasta, wraz z Panią Burmistrz Barbarą Magierą przebywa w partnerskim mieście Sopron na Węgrzech, gdzie warsztatami zainaugurowano projekt.

Wstępne warsztaty pod nazwą CityCentreDoctor polegały na prezentacji miast oraz dyskusji na temat efektywnego ożywienia centralnych miejsc w miastach. Również Radlina.

- Każde obecne tu europejskie miasto ma inny problem. Niektóre – puste centra. Innym w ogóle brakuje miejsc centralnych. Dzięki Urbactowi spoglądamy na Radlin i jego problemy z innej perspektywy – mówi Mariusz Węglorz, kierownik Referatu Funduszy Zewnętrznych z radlińskiego magistratu.

Priorytety Radlina w tym projekcie są konkretne: rozwój i przyciąganie nowych mieszkańców. Jednym z celów projektu jest opracowanie lokalnego planu działania w zakresie „ożywiania centrum”. Powstać ma „lokalna grupa wsparcia”, która ma sprostać temu wyzwaniu.

- Mam nadzieję, że projekt pozwoli nam stworzyć atrakcyjne dla naszych mieszkańców i gości miejsca i przestrzenie w mieście. Dużą zaletą projektu jest możliwość korzystania w tym zakresie z doświadczeń innych europejskich miast. – mówi burmistrz Radlina, Barbara Magiera.

Spotkanie w węgierskim Sopron to początek międzynarodowej wymiany doświadczeń. W grudniu międzynarodowi specjaliści od rozwoju regionalnego zawitać mają do Radlina.

Sopron - Radlin[su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"] [printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

22 października, 2015 @ 11:32Aktualna wersja
Radlin rozpoczął realizację międzynarodowego projektu Urbact III, w którym znalazł się wraz z innymi europejskimi miastami. W dniach 21-22 października reprezentacja miasta, wraz z Panią Burmistrz Barbarą Magierą przebywa w partnerskim mieście Sopron na Węgrzech, gdzie warsztatami zainaugurowano projekt. Radlin rozpoczął realizację międzynarodowego projektu Urbact III, w którym znalazł się wraz z innymi europejskimi miastami. W dniach 21-22 października reprezentacja miasta, wraz z Panią Burmistrz Barbarą Magierą przebywa w partnerskim mieście Sopron na Węgrzech, gdzie warsztatami zainaugurowano projekt.
<p style="margin-bottom: 0cm; line-height: 100%;">Wstępne warsztaty pod nazwą CityCentreDoctor polegały na prezentacji miast oraz dyskusji na temat efektywnego ożywienia centralnych miejsc w miastach. Również Radlina.</p>  Wstępne warsztaty pod nazwą CityCentreDoctor polegały na prezentacji miast oraz dyskusji na temat efektywnego ożywienia centralnych miejsc w miastach. Również Radlina.
<p style="margin-bottom: 0cm; line-height: 100%;">- Każde obecne tu europejskie miasto ma inny problem. Niektóre – puste centra. Innym w ogóle brakuje miejsc centralnych. Dzięki Urbactowi spoglądamy na Radlin i jego problemy z innej perspektywy – mówi Mariusz Węglorz, kierownik Referatu Funduszy Zewnętrznych z radlińskiego magistratu.</p>  - Każde obecne tu europejskie miasto ma inny problem. Niektóre – puste centra. Innym w ogóle brakuje miejsc centralnych. Dzięki Urbactowi spoglądamy na Radlin i jego problemy z innej perspektywy – mówi Mariusz Węglorz, kierownik Referatu Funduszy Zewnętrznych z radlińskiego magistratu.
<p style="margin-bottom: 0cm; line-height: 100%;">Priorytety Radlina w tym projekcie są konkretne: rozwój i przyciąganie nowych mieszkańców. Jednym z celów projektu jest opracowanie lokalnego planu działania w zakresie „ożywiania centrum”. Powstać ma „lokalna grupa wsparcia”, która ma sprostać temu wyzwaniu.</p>  
  Priorytety Radlina w tym projekcie są konkretne: rozwój i przyciąganie nowych mieszkańców.
  Jednym z celów projektu jest opracowanie lokalnego planu działania w zakresie „ożywiania centrum”. Powstać ma „lokalna grupa wsparcia”, która ma sprostać temu wyzwaniu.
<p style="margin-bottom: 0cm; line-height: 100%;">- Mam nadzieję, że projekt pozwoli nam stworzyć atrakcyjne dla naszych mieszkańców i gości miejsca i przestrzenie w mieście. Dużą zaletą projektu jest możliwość korzystania w tym zakresie z doświadczeń innych europejskich miast. - mówi burmistrz Radlina, Barbara Magiera.</p>  - Mam nadzieję, że projekt pozwoli nam stworzyć atrakcyjne dla naszych mieszkańców i gości miejsca i przestrzenie w mieście. Dużą zaletą projektu jest możliwość korzystania w tym zakresie z doświadczeń innych europejskich miast. - mówi burmistrz Radlina, Barbara Magiera.
<p style="margin-bottom: 0cm; line-height: 100%;">Spotkanie w węgierskim Sopron to początek międzynarodowej wymiany doświadczeń. W grudniu międzynarodowi specjaliści od rozwoju regionalnego zawitać mają do Radlina.</p>  
  Spotkanie w węgierskim Sopron to początek międzynarodowej wymiany doświadczeń.
  W grudniu międzynarodowi specjaliści od rozwoju regionalnego zawitać mają do Radlina
  &nbsp;
<p style="margin-bottom: 0cm; line-height: 100%;"></p> &nbsp;
<p style="margin-bottom: 0cm; line-height: 100%;"><a href="http:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2015/ 10/Sopron-Radlin.jpg"><img class="alignnone size-medium wp-image-1582" src="https://miasto.radlin.pl/ wp-content/uploads/2015/10/ Sopron-Radlin- 300x225.jpg" alt="Sopron - Radlin" width="300" height="225" /></a></p> <p style="margin-bottom: 0cm; line-height: 100%;"><a href="http:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2015/ 10/Sopron-Radlin.jpg"><img class="alignnone size-medium wp-image-1582" src="https://miasto.radlin.pl/ wp-content/uploads/2015/10/ Sopron-Radlin- 300x225.jpg" alt="Sopron - Radlin" width="300" height="225" /></a></p>


Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.


Liczba odwiedzin niniejszej strony: 20 715

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.