OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
róże w centrum 2

Róże zakwitły w centrum (zdjęcia)

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 5 czerwca, 2019 @ 9:39.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


Słoneczna pogoda sprzyja rozwojowi roślinności i to nie tylko na ogrodach, ale również w przestrzeni miejskiej. Swój najlepszy czas mają różane zieleńce przy ul. Korfantego w Radlinie. Drewniane pergole pojawiły się w centrum już kilka sezonów temu, jednak dopiero tegoroczną wiosną najlepiej widać efekty wcześniejszych nasadzeń.

Kwiaty nie tylko zdobią zieleńce, ale są bardzo ważne dla ekosystemu a przede wszystkim owadów zapylających. To jeden z elementów miejskiej polityki ochrony pszczół i innych pożytecznych owadów, jaka w Radlinie funkcjonuje od 2016 roku (http://zielony.radlin.pl/bee-city-radlin/). We wcześniejszych latach pojawiły się m.in. hotele dla owadów, miododajne zieleńce (m.in. lawendowa “rzeka” na osiedlu familoków czy miejska łąka na ul. Młyńskiej) a w radlińskich szkołach uruchomiono cykl zajęć przyrodniczych, przybliżających tematykę ochrony pszczół.

W tym roku w Radlinie planuje się również oznaczenie sieci miododajnych zieleńców jednym “szlakiem”, oraz organizacje kolejnych imprez promujących lokalnych pszczelarzy.[su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"]
  • Wersja utworzona dnia 5 czerwca, 2019 @ 9:41 przez Marek Gajda
  • Wersja utworzona dnia 5 czerwca, 2019 @ 9:39 przez Marek Gajda
[printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

5 czerwca, 2019 @ 9:39Aktualna wersja
<div>Słoneczna pogoda sprzyja rozwojowi roślinności i to nie tylko na ogrodach, ale również w przestrzeni miejskiej. Swój najlepszy czas mają różane zieleńce przy ul. Korfantego w Radlinie. Drewniane pergole pojawiły się w centrum już kilka sezonów temu, jednak dopiero tegoroczną wiosną najlepiej widać efekty wcześniejszych nasadzeń.<br /><br /><span class="m_500836212041527102gmail- _2iem">Kwiaty nie tylko zdobią zieleńce, ale są bardzo ważne dla ekosystemu a przede wszystkim owadów zapylających. To jeden z elementów miejskiej polityki ochrony pszczół i innych pożytecznych owadów, jaka w Radlinie funkcjonuje od 2016 roku (<a href="http:// zielony.radlin.pl/ bee-city-radlin/" target="_blank" data-saferedirecturl= "https://www.google.com/url?q= http://zielony.radlin.pl/ bee-city-radlin/ &amp;source= gmail&amp;ust= 1559806305861000&amp; usg=AFQjCNEOrBWgYdTMcdT2HbxAfoFRkRLWVg" >http://zielony.radlin.pl/bee-<wbr />city-radlin/</a>). We wcześniejszych latach pojawiły się m.in. hotele dla owadów, miododajne zieleńce (m.in. lawendowa "rzeka" na osiedlu familoków czy miejska łąka na ul. Młyńskiej) a w radlińskich szkołach uruchomiono cykl zajęć przyrodniczych, przybliżających tematykę ochrony pszczół.<br /></span></div><p><span class="m_500836212041527102gmail-_2iem">W tym roku w Radlinie planuje się również oznaczenie sieci miododajnych zieleńców jednym "szlakiem", oraz organizacje kolejnych imprez promujących lokalnych pszczelarzy. </span></p>  <div>Słoneczna pogoda sprzyja rozwojowi roślinności i to nie tylko na ogrodach, ale również w przestrzeni miejskiej. Swój najlepszy czas mają różane zieleńce przy ul. Korfantego w Radlinie. Drewniane pergole pojawiły się w centrum już kilka sezonów temu, jednak dopiero tegoroczną wiosną najlepiej widać efekty wcześniejszych nasadzeń.<p><span class="m_500836212041527102gmail- _2iem">Kwiaty nie tylko zdobią zieleńce, ale są bardzo ważne dla ekosystemu a przede wszystkim owadów zapylających. To jeden z elementów miejskiej polityki ochrony pszczół i innych pożytecznych owadów, jaka w Radlinie funkcjonuje od 2016 roku (<a href="http:// zielony.radlin.pl/ bee-city-radlin/" target="_blank" data-saferedirecturl= "https://www.google.com/url?q= http://zielony.radlin.pl/ bee-city-radlin/ &amp;source= gmail&amp;ust= 1559806305861000&amp; usg=AFQjCNEOrBWgYdTMcdT2HbxAfoFRkRLWVg" >http://zielony.radlin.pl/bee-<wbr />city-radlin/</a>). We wcześniejszych latach pojawiły się m.in. hotele dla owadów, miododajne zieleńce (m.in. lawendowa "rzeka" na osiedlu familoków czy miejska łąka na ul. Młyńskiej) a w radlińskich szkołach uruchomiono cykl zajęć przyrodniczych, przybliżających tematykę ochrony pszczół.<br /></span></p> </div><p><span class="m_500836212041527102gmail-_2iem">W tym roku w Radlinie planuje się również oznaczenie sieci miododajnych zieleńców jednym "szlakiem", oraz organizacje kolejnych imprez promujących lokalnych pszczelarzy. </span></p><p> &nbsp;</p><p>[WRGF id=16621]</p>


Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.


Liczba odwiedzin niniejszej strony: 957

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.