OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wraz z OSP Biertułtowy zapraszamy na obchody rocznicy Chrztu Polski

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 14 kwietnia, 2016 @ 12:11.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


W odpowiedzi na zaproszenie Związku Podhalan i Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej, Druhny i Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej Biertułtowy włączają się w obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski i zapraszają wszystkich mieszkańców do udziału w uroczystości!

Zgodnie z decyzją ZOSP 14 kwietnia 2016 r., zorganizowany zostanie przemarsz przez Polskę Ognisk Ducha Świętego – symbolu jedności narodowej.

Przemarsz rozpocznie się od rozpalenia ognia przy krzyżu na Giewoncie o godz. 20:00, a zakończy na Helu o godz. 20:35.

mapa

 

Dla naszego rejonu, godziną rozpalenia ognia jest 20:10.

Miejsce rozpalenia ognia i krótka modlitwa, odbędzie się przy krzyżu na placu kościelnym parafii WNMP w Biertułtowach. Na zakończenie części oficjalnej zostanie również wykonana pamiątkowa fotografia. Po części oficjalnej, przed remizą OSP Biertułtowy strażacy planują zorganizowanie ogniska.

Serdecznie zapraszamy!

 

 [su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"] [printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

14 kwietnia, 2016 @ 12:11Aktualna wersja
Title
Wraz z OSP Biertułtowy zapraszamy na obchody rozcznicy Chrztu Polski  Wraz z OSP Biertułtowy zapraszamy na obchody rocznicy Chrztu Polski
W odpowiedzi na zaproszenie Związku Podhalan i Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej, Druhny i Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej Biertułtowy włączają się w obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski i zapraszają wszystkich mieszkańców do udziału w uroczystości!  <a href="https:/ /miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2016/ 04/osp.jpg"><img class="alignleft wp-image-3599 size-medium" src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2016/ 04/osp-300x181.jpg" alt="osp" width="300" height="181" /></a>W odpowiedzi na zaproszenie Związku Podhalan i Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej, Druhny i Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej Biertułtowy włączają się w obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski i zapraszają wszystkich mieszkańców do udziału w uroczystości!
Zgodnie z decyzją ZOSP 14 kwietnia 2016 r., zorganizowany zostanie przemarsz przez Polskę Ognisk Ducha Świętego – symbolu jedności narodowej. Zgodnie z decyzją ZOSP 14 kwietnia 2016 r., zorganizowany zostanie przemarsz przez Polskę Ognisk Ducha Świętego – symbolu jedności narodowej.
  &nbsp;
  &nbsp;
  &nbsp;
  &nbsp;
<div class="text_exposed_show"> <div class="text_exposed_show">
Przemarsz rozpocznie się od rozpalenia ognia przy krzyżu na Giewoncie o godz. 20:00, a zakończy na Helu o godz. 20:35. Przemarsz rozpocznie się od rozpalenia ognia przy krzyżu na Giewoncie o godz. 20:00, a zakończy na Helu o godz. 20:35.
  &nbsp;
<a href="https:/ /miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2016/ 04/mapa.jpg"><img class="aligncenter wp-image-3598 size-full" src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2016/ 04/mapa.jpg" alt="mapa" width="515" height="480" /></a> <a href="https:/ /miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2016/ 04/mapa.jpg"><img class="aligncenter wp-image-3598 size-full" src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2016/ 04/mapa.jpg" alt="mapa" width="515" height="480" /></a>
&nbsp; &nbsp;
Dla naszego rejonu, godziną rozpalenia ognia jest <strong>20:10</strong>. Dla naszego rejonu, godziną rozpalenia ognia jest <strong>20:10</strong>.
Miejsce rozpalenia ognia i krótka modlitwa, odbędzie się przy krzyżu na placu kościelnym parafii WNMP w Biertułtowach. Na zakończenie części oficjalnej zostanie również wykonana pamiątkowa fotografia. Po części oficjalnej, przed remizą OSP Biertułtowy strażacy planują zorganizowanie ogniska. Miejsce rozpalenia ognia i krótka modlitwa, odbędzie się przy krzyżu na placu kościelnym parafii WNMP w Biertułtowach. Na zakończenie części oficjalnej zostanie również wykonana pamiątkowa fotografia. Po części oficjalnej, przed remizą OSP Biertułtowy strażacy planują zorganizowanie ogniska.
Serdecznie zapraszamy! Serdecznie zapraszamy!
&nbsp; &nbsp;
&nbsp; &nbsp;
</div> </div>


Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.


Liczba odwiedzin niniejszej strony: 2 633

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.