FE_PT_rgb

Rewitalizacyjny punkt konsultacyjny już uruchomiony!

Miasto Radlin pozyskało dofinansowanie na realizację projektu pn. „GPRR 2018-2028: Gminny Program Rewitalizacji Radlina”.

W związku z tym, uruchomiony został rewitalizacyjny punkt konsultacyjny w Wydziale Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miasta Radlin, gdzie mieszkańcy Radlina mogą zgłaszać np. pomysły dotyczące koniecznych do realizacji projektów rewitalizacyjnych na danym zdegradowanym społecznie lub przestrzennie obszarze miasta.

Pomocny oraz inspirujący w tym celu może okazać się obowiązujący Lokalny Program Rewitalizacji Radlina, gdzie zaproponowano już obszary do rewitalizacji oraz konkretne projekty.

Link: https://miasto.radlin.pl/wp-content/uploads/2017/02/S.0007.020.2017.pdf

Należy zwrócić uwagę, że opracowywany Gminny Program Rewitalizacji będzie stanowił aktualizację i uzupełnienie obowiązującego Lokalnego Programu Rewitalizacji.

Dane rewitalizacyjnego punktu konsultacyjnego:

Wydział Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych
ul. Rymera 15; 44-310 Radlin