OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
uwaga rymera

Niebawem ruszają prace na ul. Rymera: najpierw kanalizacja, od 23 lipca zamknięcie jednego pasa.

Od 17 lipca br. rozpoczną się prace związane z remontem ul. Rymera. Początkowo jednak nie będą one wymagały całkowitego zamknięcia pasa drogowego – będą to roboty związane z budowa kanalizacji deszczowej, przy częściowym tylko zajęciu jezdni  a ruch w tym czasie będzie odbywał się tak jak dotychczas.

Dopiero gdy rozpoczną się prace związane z konstrukcją drogi, zamknięty zostanie jeden pas ruchu zgodnie z projektem. Planowo rozpocznie się to od 23 lipca br.
Na odcinku objętym robotami będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu.

Prace związane z remontem będą obejmowały odcinek od skrzyżowania z ul. Kostki Napierskiego do skrzyżowania z ul. Kardynała Bolesława Kominka. W ramach zadania wykonane zostanie 1,2 km nowej konstrukcji drogi, ponad 2 km nowych chodników, a także odwodnienie drogi. Wykonawcą inwestycji jest Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Spółka Akcyjna.

Z uwagi na technologię robót ruch prowadzony będzie wyłącznie od strony centrum Radlina w kierunku Pszowa i Rydułtów. Natomiast dojazd do centrum Radlina z przeciwnego kierunku będzie możliwy ulicami Rydułtowską i Józefa Hallera.

 

Do pobrania:

(dokumenty związane z czasową organizacją ruchu)

Rys.2e
Rys. 3
Rys. 2f
Rys. 2d
Rys. 2c
Rys. 2b
Rys. 2aRejestr zmian dokumentu

Liczba odwiedzin niniejszej strony: 3 429

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.