OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN

Remont drogi dojazdowej do PSZOK – informacje

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 25 lipca, 2019 @ 13:21.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


Informacje dotyczące planowanego remontu drogi dojazdowej do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Radlinie:

Umowa na roboty została zawarta 10.07.2019 r.

Wykonawcą robót jest Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. 44-101 Gliwice, Plac Piastów 10.

Wartość robót określono w ofercie na : 731 467,31 zł.

Termin wykonania: do 2.10.2019 r.

Zakres robót:

- Wykonanie drogi wewnętrznej o parametrach :

a/ Szerokość ciągu : 4,50 m

b/ Kategoria ruchu KR3

c/ Długość: 218,25 mb

d/ Nawierzchnia z betonu asfaltowego (bitumiczna)

- Zagospodarowanie miejsca śmieciowego przy budynku B Urzędu Miasta (wiata)

- Wykonanie wjazdu dla OSP Biertułtowy (na wysokości parkingu przed budynkiem B Urzędu Miasta)

 

Istotne warunki prowadzenia robót:

- z uwagi na dojazd do PSZOK, firmy EDMAR transport i do garaży prace będą prowadzone od pon. do pt. w godz. od 7:00 do 17:00.

- z uwagi na konieczność odbioru odpadów komunalnych (PSZOK otwarty będzie wyłącznie w soboty),dopuszcza się wykonywanie prac po jego zamknięciu tj. od godz. 17:00. – umożliwienie każdorazowo po zakończonym dniu pracy , dojazdu do nieruchomości, a w razie konieczności zamknięcia drogi, odpowiednio wcześniejsze zawiadomienie przedsiębiorców o utrudnieniach i terminie przywrócenia dojazdu[su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"] [printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

25 lipca, 2019 @ 13:21Aktualna wersja
<p>Informacje dotyczące planowanego remontu drogi dojazdowej do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Radlinie:</p><p>Umowa na roboty została zawarta 10.07.2019 r.</p><p>Wykonawcą robót jest Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. 44-101 Gliwice, Plac Piastów 10.</p><p>Wartość robót określono w ofercie na : 731 467,31 zł.</p><p>Termin wykonania: do 2.10.2019 r.</p><p>Zakres robót:</p><p>- Wykonanie drogi wewnętrznej o parametrach :</p><p>a/ Szerokość ciągu : 4,50 m</p><p>b/ Kategoria ruchu KR3</p><p>c/ Długość: 218,25 mb</p><p>d/ Nawierzchnia z betonu asfaltowego (bitumiczna)</p><p>- Zagospodarowanie miejsca śmieciowego przy budynku B Urzędu Miasta (wiata)</p><p>- Wykonanie wjazdu dla OSP Biertułtowy (na wysokości parkingu przed budynkiem B Urzędu Miasta)</p><p> &nbsp;</p><p>Istotne warunki prowadzenia robót:</p><p>- z uwagi na dojazd do PSZOK, firmy EDMAR transport i do garaży prace będą prowadzone od pon. do pt. w godz. od 7:00 do 17:00.</p><p>- z uwagi na konieczność odbioru odpadów komunalnych (PSZOK otwarty będzie wyłącznie w soboty),dopuszcza się wykonywanie prac po jego zamknięciu tj. od godz. 17:00. - umożliwienie każdorazowo po zakończonym dniu pracy , dojazdu do nieruchomości, a w razie konieczności zamknięcia drogi, odpowiednio wcześniejsze zawiadomienie przedsiębiorców o utrudnieniach i terminie przywrócenia dojazdu</p>  <p><strong>Informacje dotyczące planowanego remontu drogi dojazdowej do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Radlinie:</strong> </p><p>Umowa na roboty została zawarta 10.07.2019 r.</p><p>Wykonawcą robót jest Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. 44-101 Gliwice, Plac Piastów 10.</p><p>Wartość robót określono w ofercie na :<strong> 731 467,31 zł.</strong> </p><p>Termin wykonania: <strong>do 2.10.2019 r.</strong></p><p>Zakres robót:</p><p>- Wykonanie drogi wewnętrznej o parametrach :</p><p>a/ Szerokość ciągu : 4,50 m</p><p>b/ Kategoria ruchu KR3</p><p>c/ Długość: 218,25 mb</p><p>d/ Nawierzchnia z betonu asfaltowego (bitumiczna)</p><p>- Zagospodarowanie miejsca śmieciowego przy budynku B Urzędu Miasta (wiata)</p><p>- Wykonanie wjazdu dla OSP Biertułtowy (na wysokości parkingu przed budynkiem B Urzędu Miasta)</p><p> &nbsp;</p><p> <strong>Istotne warunki prowadzenia robót:</strong></p><p>- z uwagi na dojazd do PSZOK, firmy EDMAR transport i do garaży prace będą prowadzone <strong>od pon. do pt. w godz. od 7:00 do 17:00.</strong></p><p>- z uwagi na konieczność odbioru odpadów komunalnych (<strong>PSZOK otwarty będzie wyłącznie w soboty</strong>), dopuszcza się wykonywanie prac po jego zamknięciu tj. od godz. 17:00. - umożliwienie każdorazowo po zakończonym dniu pracy , dojazdu do nieruchomości, a w razie konieczności zamknięcia drogi, odpowiednio wcześniejsze zawiadomienie przedsiębiorców o utrudnieniach i terminie przywrócenia dojazdu</p>


Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.


Liczba odwiedzin niniejszej strony: 1 407

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.