OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
IMG_1036

Radlińskie Oscary rozdane!

W dniu 18 czerwca br. w Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej
w Radlinie odbyła się uroczystość podsumowująca rok szkolny 2018/2019.

 

Nagrodzono ponad 180 osób za udział w różnego rodzaju konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz w zawodach sportowych. Wręczone zostały również stypendia Burmistrza Radlina za wyniki w nauce i wybitne osiągnięcia, 43 uczniom naszych szkół.

Uczniowie i nauczyciele odbierali dyplomy i statuetki z rąk Pani Burmistrz Barbary Magiery oraz Przewodniczącej Rady Miejskiej Pani Gabrieli Chromik.

 

Pani Lucynie Weber Dyrektorowi Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radlinie serdecznie dziękujemy za gościnę, a wszystkim nagrodzonym uczniom i nauczycielom życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku!

 

 

 

 

Nagrodzeni uczniowie i nauczyciele

 

 

STYPENDYŚCI

 

Szkoła Podstawowa nr 1

1. Wiktoria Zaremba

2. Marta Sochacka

3. Natalia Szypuła

4. Karolina Karasek

Szkoła Podstawowa nr 3

1. Igor Lewandowski

2. Karol Kubica

3. Kaja Reil

4. Martyna Gatnar

5. Wiktoria Gatnar

6. Agnieszka Sosna

7. Julia Sobocik

8. Paweł Wojak

9. Bartosz Szweda

Szkoła Podstawowa nr 4

  1. Tomasz Krause
  2. Aleksandra Bednorz
  3. Emilia Nagelska
  4. Jakub Durczok
  5. Wiktoria Oleś
  6. Natalia Augustyn

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 (szkoła podstawowa)

  1. Anna Zwirecka
  2. Karolina Niewiadomska
  3. Paweł Mika
  4. Jan Agopsowicz
  5. Mikołaj Muczyń
  6. Amelia Kubik
  7. Jessica Barton
  8. Nikola Adamczyk
  9. Michał Matys
  10. Marta Woś
  11. Julia Szerszeń
  12. Arkadiusz Rydzkowski
  13. Zuzanna Pietrasz
  14. Emilia Szczyra
  15. Malwina Polnik
  16. Sandra Kozak

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 (gimnazjum)

  1. Marta Krause
  2. Agata Brzezinka
  3. Oliwia Tercjak
  4. Małgorzata Adamczyk
  5. Dawid Szymiczek
  6. Marta Miszczak
  7. Adam Kubica
  8. Szymon Gaca

LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

 

Szkoła Podstawowa nr 1

  1. Wiktoria Zaremba

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2

  1. Jaromir Marković ,
  2. Marta Krause,
  3. Adam Kubica
  4. Agata Brzezinka
  5. Kajetan Wawrzyniak,
  6. Dawid Szymiczek
  7. Anna Barycka,
  8. Martyna Irczyk
  9. Dorota Irczyk

Szkoła Podstawowa nr 3

  1. Emilia Hojka
  2. Bartosz Szweda
  3. Paweł Wojak

Szkoła Podstawowa nr 4

  1. Tomasz Krause

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

Szkoła Podstawowa nr 1

  1. Agnieszka Urbaniak
  2. Karina Knicz
  3. Agata Siwiec

Szkoła Podstawowa nr 4

  1. Maria Król
  2. Martyna Tatarczyk,
  3. Julia Oślizło
  4. Milena Sachs
  5. Magdalena Rusin
  6. Alicja Święty
  7. Natalia Waszak
  8. Marta Król

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2

  1. Paulina Foltys
  2. Natalia Czok
  3. Paulina Mikuła
  4. Sara Karpińska
  5. Małgorzata Zając
  6. Kalina Woźnica
  7. Milena Kąkol
  8. Nicola Kukla
  9. Lena Strzała
  10. Patrycja Mól

Szkoła Podstawowa nr 3

  1. Tomasz Kolbusz
  2. Natalia Prudel
  3. Martyna Moskwa
  4. Martyna Banach
  5. Lena Sitek
  6. Łukasz Matys

Ognisko Pracy Pozaszkolnej

  1. Martyna Moskwa
  2. Karmena Szaruga
  3. Hanna Paszenda
  4. Olimpia Ratajska
  5. Kaja Ważna
  6. Paulina Rozkosz

 

LAUREACI ZAWODÓW SPORTOWYCH

PŁYWANIE

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2

  1. Emilia Szydło
  2. Kamil Kurzak
  3. Igor Rotkegel
  4. Gracjan Naciuk
  5. Manuela Kaźmierczak
  6. Alicja Zubczyńska
  7. Filip Polonius
  8. Wiktor Buryba
  9. Mikołaj Rok
  10. Jacek Nowak
  11. Malwina Polnik
  12. Aleksander Wojaczek
  13. Milena Koral
  14. Kajetan Wawrzyniak
  15. Natalia Cnota
  16. Maciej Klóska
  17. Oliwia Skaba
  18. Zuzanna Bujak
  19. Matylda Fejkiel
  20. Agnieszka Konieczny
  21. Agata Kubica
  22. Karolina Niewiadomska
  23. Daria Pytlik
  24. Kacper Grabowski
  25. Alex Maroszek
  26. Mikołaj Muczyń
  27. Tymoteusz Susik
  28. Bartosz Wojciaczyk

 

 

SIATKÓWKA

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2

  1. Szymon Grzegoszczyk
  2. Jakub Barteczko
  3. Patryk Kolończyk
  4. Oliwier Wojciaczyk
  5. Tymoteusz Bies
  6. Jan Kabut
  7. Łukasz Skupień
  8. Kacper Barteczko
  9. Filip Kowalczyk
  10. Arkadiusz Rydzkowski
  11. Kamil Krause
  12. Kacper Bobrzyk
  13. Patryk Tatarczyk
  14. Maksymilian Gołąb
  15. Ksawery Kabut
  16. Dominik Komorek
  17. Piotr Grelich
  18. Daniel Konieczny
  19. Konrad Cebula
  20. Tymoteusz Cebula
  21. Mateusz Grzybek
  22. Oliwier Bluszcz
  23. Patryk Piekarczyk
  24. Kamil Olejniczak
  25. Kamil Pingielski
  26. Kacper Czarnota
  27. Filip Grzywacz
  28. Daniel Jurochnik
  29. Dawid Potrząsaj
  30. Wojciech Molenda
  31. Maria Grzywacz
  32. Victoria Skaba

SZERMIERZE

Szkoła Podstawowa nr 3

  1. Kamila Dolecka
  2. Marcin Janosz
  3. Kaja Reil
  4. Igor Lewandowski

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2

  1. Paweł Spandel
  2. Jakub Szóstek
  3. Laura Misiak
  4. Jakub Kurek
  5. Tymoteusz Huwer
  6. Marta Krause

JUDO

Szkoła Podstawowa nr 3

  1. Ewa Kaletka
  2. Mateusz Kowalski
  3. Miłosz Kowalski

SZTUKI WALKI

Szkoła Podstawowa nr 3

  1. Sonia Szindler ,
  2. Natalia Szindler
  3. Jaśmina Szindler
  4. Michalina Wojtowicz
  5. Mateusz Miler
  6. Julia Pietrzak

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2

  1. Kajetan Patas

 

 

 

BADMINTON

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2

  1. Sebastian Płaczek
  2. Robert Ptaszyński
  3. Oliwier Przybyło

KOSZYKÓWKA

Szkoła Podstawowa nr 4

  1. Natalia Opolska
  2. Martyna Gozdek
  3. Oliwia Miler
  4. Oliwia Noczenska
  5. Aleksandra Bednorz
  6. Zuzanna Wojtek
  7. Emilia Nagelska
  8. Martyna Maciocha
  9. Zofia Szafranek
  10. Oliwia Barańska
  11. Paulina Widz

 

 

LEKKOATLETYKA

Szkoła Podstawowa nr 3

  1. Emilia Werner
  2. Martyna Gatnar
  3. Magdalena Puzon
  4. Sonia Szindler
  5. Martyna Swoboda
  6. Oliwia Mężyk
  7. Daniela Foterek

 

UNIHOKEJ

  1. Karol Kubica
  2. Kewin Gaczkowski
  3. Jakub Wilczek
  4. Remigiusz Mika
  5. Kacper Zysk
  6. Igor Lewandowski
  7. Mateusz Miler
  8. Mateusz Sładek
  9. Wojciech Gielnik

 

KOLARSTWO Szkoła Podstawowa nr 3

  1. Filip Wystyrk

 

PIŁKA NOŻNA Szkoła Podstawowa nr 3

  1. Karol Prudel,

 

Nauczyciele

Przedszkole Publiczne nr 3

  1. Mariola Paszenda

Ognisko Pracy Pozaszkolnej

  1. Joanna Nowara

 

Szkoła Podstawowa nr 1

  1. Katarzyna Dylich
  2. Jarosław Karczmarzyk
  3. Gabriela Kowalczuk

 

Szkoła Podstawowa nr 3

  1. Joanna Dylich
  2. Michalina Staszek
  3. Piotr Brachmański
  4. Bernadetta Koczy
  5. Danuta Bezuch

Szkoła Podstawowa nr 4

  1. Pani Bożena Jurgaś
  2. Gabriela Kiełkowska
  3. Monika Szulik
  4. Joanna Komorek
  5. Martyna Szczypka

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2

  1. Agnieszka Pawelec
  2. Aleksandra Kermel
  3. Ewa Dziuk
  4. Gabriela Bugla
  5. Krystyna Stanik
  6. Joanna Janicka
  7. Urszula Marszałek
  8. Lucyna Rek
  9. Jacek Kuliński
  10. Iwona Cymerman
  11. Danuta Gerlich
  12. Jakub Cymerman
  13. Tomasz Buchta
  14. Wojciech Szulc
  15. Marek Przybysz
  16. Witold Słanina
  17. Agata Macionczyk
  18. Dominika Mosler-Plura
  19. Tomasz Patas

 



Rejestr zmian dokumentu

Liczba odwiedzin niniejszej strony: 3 054

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.