OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
Radlinioki w biegu15

“Radlinioki w biegu” i ich Sylwester…też w biegu!

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 2 stycznia, 2018 @ 12:42.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


“Sylwester z Radliniokami” – tak nazywała się impreza zorganizowana przez społeczność miłośników biegania z Radlina w ostatnim dniu 2017 roku.
Na apel biegaczy radlińskich do Parku Leśnego w Radlinie ściągnęło prawie 150 uczestników zabawy. Zarówno miłośników biegów, jak i nordic walking.
Na uczestników czekało wiele atrakcji – poza samym biegiem były fotoramki, myśli na nowy rok, słodkości (i nie tylko…) przyniesione przez innych, ale przede wszystkim – okazja spotkania i pogadania z biegaczami z innych klubów.

- Przy biegach towarzyskich, których ideą jest integrowanie się z ludźmi, nie ma opłat startowych. Na naszym biegu w ramach „wkładu” – wpisowego każdy przyniósł garść zakrętek plastikowych na cel charytatywny. Uzbierało się tego dosyć sporo! – tłumaczy jeden z organizatorów imprezy Dariusz Krause z “Radlinioków w biegu”.
Jak widać po fotorelacji było mokro, ślisko, ponuro, ale nic z tych rzeczy nie stanowiło przeszkody we wspólnej sportowej zabawie.
Oprócz gospodarzy wśród uczestników swą obecność zaznaczyły kluby KS “M.E.T.A” , RGB “Pędzimy Razem”, KS”Forma” Wodzisław Śl. , “Run Team” z Pawłowic, “Dystans” Lubomia, “Inter “Aktywni” Krostoszowice, SBD “Energetyk” Rybnik, Syrynia Nowy Świat, Akademia Biegania Świerklany, “Easy Run” z Raciborza, Inżynieria Biegania Rybnik, oraz “Luxtorpeda” Czerwionka.

 

Fotorelacja: “Radlinioki w biegu”

 

Sylwester z “Radliniokami w biegu”

 

[printfriendly]

[su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"]
  • Wersja utworzona dnia 2 stycznia, 2018 @ 12:42 przez Marek Gajda
  • Wersja utworzona dnia 2 stycznia, 2018 @ 12:31 przez Marek Gajda
[printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

Brak różnic pomiędzy wersją strony utworzoną dnia 2 stycznia, 2018 @ 12:42 a aktualną wersją dokumentu.

Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.


Liczba odwiedzin niniejszej strony: 1 376

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.