Radlin wśród “Gmin na 5!”

Z wielką radością chcemy poinformować, że Miasto Radlin znalazło się w gronie 49 polskich miast nagrodzonych tytułem “Gmina na 5!” w ogólnopolskim rankingu prowadzonym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
Raport (powstały pod naukową opieką prof. dr hab. Hanny Godlewskiej-Majkowskiej, dr Joanny Żukowskiej, dr. Tomasza Pilewicza) analizował to, w jaki sposób przebiega współpraca gmin w Polsce z lokalną społecznością w tym z przedsiębiorcami.
W rankingu tytułem Gminy na 5! wyróżniono tylko 5 samorządów z woj. śląskiego, w tym aż trzy z  terenu powiatu wodzisławskiego: Radlin, Godów i Rydułtowy.

Serdeczne gratulacje również dla naszych sąsiadów !

Link do raportu z badania: