Senior MZK

Punkt terenowy MZK w Radlinie. Już w najbliżsą środę!

Aby usprawnić obsługę (w szczególności wydawanie e-biletów), MZK Jastrzębie-Zdrój uruchamia tymczasowe punkty terenowe.
W Radlinie (MOSiR ul. Korfantego 17), punkt taki zaplanowano na przyszłą środę 5 października w godz. 8.00-14.00.
Podczas dyżurów pracowników MZK będzie można nie tylko odebrać zamówiony e-bilet, ale także załatwić całą procedurę na miejscu, tak jak ma to miejsce w siedzibie MZK w Jastrzębiu.

Zapraszamy do skorzystania z punktu przede wszystkich seniorów i inne osoby, które mają problem z dotarciem do siedziby MZK w Jastrzębiu-Zdroju.
Seniorzy, którzy ukończyli 70 rok życia muszą zabrać ze sobą tylko dowód osobisty. Inne osoby, którym przysługują ulgi, powinny zabrać również dokument potwierdzający uprawnienia do ulg.

LINK