szermierka

Puchar Polski Juniorów – XVII Memoriał Franciszka Polnika

Serdecznie zapraszamy na Puchar Polski Juniorów  w szpadzie kobiet i mężczyzn organizowany jako XVII Memoriał Franciszka Polnika.
Zawody odbędą się 22 i 23 września w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radlinie.

Program zawodów :
22.09.2018r. godz. 11.00 – szpada mężczyzn
23.09.2018r. godz. 11.00 – szpada kobiet

W zawodach przewidywany jest udział ponad 200 zawodniczek i zawodników z całej Polski w tym medalistów Mistrzostw Świata i Europy Młodzieżowców, Juniorów i Kadetów.

W zawodach tych wystąpi także reprezentacja gospodarza imprezy, tj. Towarzystwa Szermierzy „Górnik Radlin” Na planszach zobaczymy między innymi: Roberta Szajthauera, Sebastianę Śmieję, Wojciecha Śmieję, Pawła Płotczyka i Agatę Kotulską.

Wstęp na zawody jest bezpłatny.