Plakat poziomo

“Pszczoły i pszczelarstwo = rolnictwo ekologiczne” – zapraszamy na spotkanie

Wszystkich zainteresowanych tematyką pszczelarstwa, rolnictwa ekologicznego oraz ochroną owadów zapylających zapraszamy na udziału w projekcie Fundacji  “Ekoostoja”  pod nazwą “Pszczoły i pszczelarstwo = rolnictwo ekologiczne”.
Projekt ten ma na celu upowszechnienie wiedzy z zakresu pszczelarskiej edukacji ekologicznej, propagowanie zawodu pszczelarza oraz ograniczenie chemizacji w rolnictwie, która negatywnie wpływa na pracę i ochronę owadów.

Szkolenie jest całkowicie BEZPŁATNE, potrwa 3 dni po ok. 6 godzin. Zajęcia przeznaczone będą dla grupy 15 osób.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie i szkoleniach zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 21 lipca 2018 (sobota) o godz. 12.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie.

Fundacja EKOOSTOJA
Adres: pl. Wolności 26, 97 540 Pławno