20180706_095742

Przebudowa ul. Sienkiewicza i ul. Cmentarnej – etap I

Przebudowa ul. Sienkiewicza i ul. Cmentarnej – etap I – wraz z budową parkingu w ramach zadania: Kompleksowe rozwiązanie układu komunikacyjnego Sienkiewicza- Sienkiewicza wraz z ul. Cmentarną.

Od 3 sierpnia 2018r. ruszają roboty przy inwestycji. W pierwszym etapie zostaną wykonane następujące roboty: frezowanie asfaltu na odcinku ul.Cmentarnej od ul.Rogozina do cmentarza i ul.Sienkiewicza od wjazdu przy budynku Sienkiewicza 43 do wlotu ul.Cmentarnej – wzdłuż cmentarza. Potem kolejno wykonana zostanie kanalizacja deszczowa w ul.Cmentarnej i Sienkiewicza i przy ul.Cmentarnej , parkingi wzdłuż cmentarza po obu stronach ul.Sienkiewicza.

Za utrudnienia przepraszamy.