logo_rodzina_3plus

PROGRAM „RODZINA 3+” – wnioski na 2018 rok

W związku ze zbliżającym się końcem roku, zachęcamy rodziny wielodzietne zamieszkałe w Radlinie, do składania wniosków o przystąpienie do Programu „Rodzina 3+” na 2018 r.

Program „Rodzina 3+” działa w Radlinie od 2014 r. Jego celem jest m. in. wspieranie rodzin wielodzietnych oraz rodzin zastępczych poprzez ułatwienie im dostępu do kultury, rekreacji i sportu oraz innych dóbr i usług.

Program skierowany jest do rodzin wielodzietnych, czyli rodzin zamieszkałych pod wspólnym adresem na ternie Miasta, składających się z rodziców/rodzica, posiadających na utrzymaniu troje i więcej dzieci do ukończenia 18 roku życia lub do ukończenia 25 roku życia, w przypadku, gdy dziecko uczy się lub studiuje, a także do rodzin zastępczych zamieszkałych na terenie Naszego Miasta.

Członkowie programu „Rodzina 3+” otrzymują imienne karty, które umożliwiają skorzystanie ze zniżek w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie, Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radlinie oraz w wybranych przedsiębiorstwach działających w naszym regionie.

Wnioski można pobrać w Urzędzie Miasta Radlin w pok. 402 lub ze strony internetowej: WNIOSEK (pobierz)

Aby otrzymać karty jeszcze w grudniu, wypełnione wnioski należy złożyć w Kancelarii Urzędu Miasta do dnia 30 listopada 2017 r.

Informacji na temat Programu „Rodzina 3+” udziela:

Agnieszka Ruprich

Wydział Edukacji i Spraw Społecznych