logo_rodzina_3plus

Program “Rodzina 3 Plus” – złóż wniosek na 2018 rok!

W związku ze zbliżającym się końcem roku, zachęcamy rodziny wielodzietne zamieszkałe w Radlinie, do składania wniosków o przystąpienie do Programu „Rodzina 3+” na 2018 r. Program „Rodzina 3+” działa w Radlinie od 2014 r.
Jego celem jest m. in. wspieranie rodzin wielodzietnych oraz rodzin zastępczych poprzez ułatwienie im dostępu do kultury, rekreacji i sportu oraz innych dóbr i usług. Program skierowany jest do rodzin wielodzietnych, czyli rodzin zamieszkałych pod wspólnym adresem na ternie Miasta, składających się z rodziców/rodzica, posiadających na utrzymaniu troje i więcej dzieci do ukończenia 18 roku życia lub do ukończenia 25 roku życia, w przypadku, gdy dziecko uczy się lub studiuje, a także do rodzin zastępczych zamieszkałych na terenie Naszego Miasta. Członkowie programu „Rodzina 3+” otrzymują imienne karty, które umożliwiają skorzystanie ze zniżek w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie, Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radlinie oraz w wybranych przedsiębiorstwach działających w naszym regionie.

Wnioski można pobrać w Urzędzie Miasta Radlin w pok. 402 lub ze strony internetowej: WNIOSEK (pobierz)

Informacji na temat Programu „Rodzina 3+” udziela:

Agnieszka Ruprich

Wydział Edukacji i Spraw Społecznych