OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
MMorawiecki1

Premier Morawiecki w Radlinie

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 25 września, 2019 @ 14:35.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


Dziś w godzinach przedpołudniowych do Koksowni “Radlin” w naszym mieście przybył Premier RP Mateusz Morawiecki. Uczestniczył w podpisaniu porozumienia o współpracy w zaopatrzeniu w ciepło mieszkańców oraz ruchu Marcel kopalni ROW z nowej elektrociepłowni w Koksowni Radlin, należącej do spółki JSW Koks. Porozumienie zawarły spółki JSW, JSW Koks, Polska Grupa Górnicza, PGNiG Termika Energetyka Przemysłowa oraz Miasto Radlin.

- Ja jestem przekonany, że powstająca elektrociepłownia będzie służyła mieszkańcom Radlina, Rybnika, Śląska, czystemu powietrzu i całej Polsce. Działania zostały zsynchronizowane, po to by mieszkańcy mieli czystą energię i żeby wykorzystywać to, co było do tej pory marnowane – powiedział dziś Premier w Radlinie.

 

Oprócz Radlina, Premier odwiedził dziś m.in. Jastrzebie-Zdrój, gdzie w powstającej kopalni Bzie-Dębina otwarto szyb Jan Paweł.

 

Fot. R. Śmietana[su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"]
  • Wersja utworzona dnia 25 września, 2019 @ 14:38 przez Marek Gajda
  • Wersja utworzona dnia 25 września, 2019 @ 14:35 przez Marek Gajda
[printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

25 września, 2019 @ 14:35Aktualna wersja
<p><span class=" _2iem">Dziś w godzinach przedpołudniowych do Koksowni "Radlin" w naszym mieście przybył Premier RP Mateusz Morawiecki. Uczestniczył w podpisaniu porozumienia o współpracy w zaopatrzeniu w ciepło mieszkańców oraz ruchu Marcel kopalni ROW z nowej elektrociepłowni w Koksowni Radlin, należącej do spółki JSW Koks. Porozumienie zawarły spółki JSW, JSW Koks, Polska Grupa Górnicza, PGNiG Termika Energetyka Przemysłowa oraz Miasto Radlin. </span></p><p><span class=" _2iem">- Ja jestem przekonany, że powstająca elektrociepłownia będzie służyła mieszkańcom Radlina, Rybnika, Śląska, czystemu powietrzu i całej Polsce. Działania zostały zsynchronizowane, po to by mieszkańcy mieli czystą energię i żeby wykorzystywać to, co było do tej pory marnowane - powiedział dziś Premier w Radlinie. </span></p><p> &nbsp;</p><p><span class=" _2iem">Oprócz Radlina, Premier odwiedził dziś m.in. Jastrzebie-Zdrój, gdzie w powstającej kopalni Bzie-Dębina otwarto szyb Jan Paweł. </span></p><p> &nbsp;</p><p><span class=" _2iem">Fot. R. Śmietana</span></p>  <p><span class=" _2iem">Dziś w godzinach przedpołudniowych do Koksowni "Radlin" w naszym mieście przybył Premier RP Mateusz Morawiecki. Uczestniczył w podpisaniu porozumienia o współpracy w zaopatrzeniu w ciepło mieszkańców oraz ruchu Marcel kopalni ROW z nowej elektrociepłowni w Koksowni Radlin, należącej do spółki JSW Koks. Porozumienie zawarły spółki JSW, JSW Koks, Polska Grupa Górnicza, PGNiG Termika Energetyka Przemysłowa oraz Miasto Radlin. </span></p><p><span class=" _2iem">- Ja jestem przekonany, że powstająca elektrociepłownia będzie służyła mieszkańcom Radlina, Rybnika, Śląska, czystemu powietrzu i całej Polsce. Działania zostały zsynchronizowane, po to by mieszkańcy mieli czystą energię i żeby wykorzystywać to, co było do tej pory marnowane - powiedział dziś Premier w Radlinie. </span></p><p> &nbsp;</p><p><span class=" _2iem">Oprócz Radlina, Premier odwiedził dziś m.in. Jastrzebie-Zdrój, gdzie w powstającej kopalni Bzie-Dębina otwarto szyb Jan Paweł. </span></p><p> &nbsp;</p><p><span class=" _2iem">Fot. R. Śmietana</span> </p><p>&nbsp; </p><p>[WRGF id=17800]</p>


Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.


Liczba odwiedzin niniejszej strony: 2 211

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.