Skip to content
Powstaje radlińska gra miejska!

Powstaje radlińska gra miejska!

Fundacja Eduarte, Belfry Bazgrolą oraz Radlinioki w biegu organizują niezwykłe wydarzenie – grę miejską – czyli integrację i odkrywanie „radlińskich supermocy”!

Powstająca gra jest zabawą dla wszystkich mieszkańców Radlina oraz okolic. W wolnym czasie będzie można poznać miasto Radlin przez pryzmat fascynującej historii, która połączy teraźniejszość z przeszłością. Wspólna podróż z pewnością dostarczy wielu intrygujących informacji dotyczących tych miejsc.


Pragniesz odkrywać ciekawostki związane z regionem, dzielić się wiedzą i wspólnie stworzyć grę miejską? Bez względu na wiek – wyślij zgłoszenie! Dołącz do jednego z 5-osobowych zespołów, aby przygotować zagadki i zadania do gry miejskiej!
Zgłoszenia można przesyłać mailowo na adres: gramiejskaradlin@gmail.com, telefonicznie: 790 326 378 oraz w siedzibie Fundacji – ul. Rogozina 44, Radlin, do dnia 15 października 2021 roku.

Projekt sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu