OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
rohatyn-radlin

Polskie książki z Radlina powędrowały do ukraińskiej szkoły

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 6 września, 2019 @ 12:13.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


W ramach współpracy miasta Radlin z ukraińskim miastem Rohatyn w czerwcu tego roku, podczas delegacji w ukraińskim mieście, przedstawiciele Radlina przekazali miastu polskie książki dla dzieci.
W jednej z rohatyńskich szkół, jako język obcy nauczany jest bowiem właśnie język polski. Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, burmistrz Rohatyna, wraz z sekretarzem rady miejskiej Galiną Bohun przekazali książki nauczycielce języka polskiego z lokalnego Liceum nr 1, Pani Oldze Denesi. Nauczycielka nie kryła zadowolenia:
- Dzieci będą miały w rękach wysokiej jakości, dobrze ilustrowane wydania, które powinny zainteresować je czytaniem i przez to ćwiczeniem języka polskiego – powiedziała polonistka z rohatyńskiego liceum.

Książki powędrują do uczniów od klasy 4 do 8. Mamy nadzieję, że lektury przydadzą się i będą pomocne w nauce! Powodzenia w nowym roku szkolnym! Щасливого читання! Все найкраще для дітей у школі!

(źródło: http://rohatyncity.if.ua/)

 

 

 

 [su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"] [printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

6 września, 2019 @ 12:13Aktualna wersja
<p>W ramach współpracy miasta Radlin z ukraińskim miastem Rohatyn w czerwcu tego roku, podczas delegacji w ukraińskim mieście, przedstawiciele Radlina przekazali miastu polskie książki dla dzieci. <br />W jednej z rohatyńskich szkół, jako język obcy nauczany jest bowiem właśnie język polski. Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, burmistrz Rohatyna, wraz z sekretarzem rady miejskiej Galiną Bohun przekazali książki nauczycielce języka polskiego z lokalnego Liceum nr 1, Pani Oldze Denesi. Nauczycielka nie kryła zadowolenia:<br />- <span class="tlid-translation translation" lang="pl">Dzieci będą miały w rękach wysokiej jakości, dobrze ilustrowane wydania, które powinny zainteresować je czytaniem i przez to ćwiczeniem języka polskiego - powiedziała polonistka z rohatyńskiego liceum.<br /><br />Książki powędrują do uczniów od klasy 4 do 8. Mamy nadzieję, że lektury przydadzą się i będą pomocne w nauce! Powodzenia w nowym roku szkolnym! <span dir="ltr"><span class="_3l3x" >Щасливого читання! Все найкраще для дітей у школі! </span></span><br /></span><br /><em>(źródło: http://rohatyncity.if.ua/ )</em></p><p> &nbsp;</p><p> &nbsp;</p><p> &nbsp;</p><p> &nbsp;</p><p><iframe style="border: none; overflow: hidden;" src="https:// www.facebook.com/plugins/ post.php?href= https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Frohatyn.adm%2Fposts%2F494312974692417&amp;width=500" width="500" height="805" frameborder="0" scrolling="no" ></iframe></p>  <p>W ramach współpracy miasta Radlin z ukraińskim miastem Rohatyn w czerwcu tego roku, podczas delegacji w ukraińskim mieście, przedstawiciele Radlina przekazali miastu polskie książki dla dzieci. <br />W jednej z rohatyńskich szkół, jako język obcy nauczany jest bowiem właśnie język polski. Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, burmistrz Rohatyna, Siergiej Nasalyk, wraz z sekretarzem rady miejskiej Galiną Bohun przekazali książki nauczycielce języka polskiego Oldze Denesi. Nauczycielka nie kryła zadowolenia:<br />- <span class="tlid-translation translation" lang="pl">Dzieci będą miały w rękach wysokiej jakości, dobrze ilustrowane wydania, które powinny zainteresować je czytaniem i przez to ćwiczeniem języka polskiego - powiedziała polonistka z rohatyńskiej szkoły.</span> </p><p>Książki powędrują do uczniów od klasy 4 do 8. Mamy nadzieję, że lektury przydadzą się i będą pomocne w nauce! <br /><strong>Powodzenia w nowym roku szkolnym! </strong><span dir="ltr"><span class="_3l3x" ><strong>Щасливого читання! Все найкраще для дітей у школі!</strong> </span></span> </p><p><em>(źródło: <a href="http:// rohatyncity.if.ua/">http: //rohatyncity.if.ua/</a>) </em></p><p>&nbsp;</p><p> &nbsp;</p><p> &nbsp;</p><p> &nbsp;</p><p><iframe style="border: none; overflow: hidden;" src="https:// www.facebook.com/plugins/ post.php?href= https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Frohatyn.adm%2Fposts%2F494312974692417&amp;width=500" width="500" height="805" frameborder="0" scrolling="no" ></iframe></p>


Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.


Liczba odwiedzin niniejszej strony: 2 669

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.