UKS_1

Podium dla zawodniczki UKS „Trójka Radlin” na Międzynarodowym Turnieju Szermierczym!

Dnia 17.03.2016 r. zawodniczki UKS „Trójka Radlin” brały udział  w XXXIX  Turnieju Międzynarodowym CHALLENGE WRATISLAVIA we Wrocławiu.
W Turnieju  startowało 350 szpadzistek, które rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych. Kategoria naszej finalistki, Liliany Porwoł (do 11 lat) liczyła 86 zawodniczek, w tym reprezentantki Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Litwy, Ukrainy, Czech, Finlandii, Turcji, Rumunii, Izraela, Białorusi oraz Węgier. Liliana Porwoł zmagając się na planszy ze swoimi przeciwniczkami najpierw w grupie, następnie w walkach pucharowych poradziła sobie świetnie zajmując III miejsce.

Gratulacje dla Liliany!