Uwaga

AKTUALIZACJA: Policjanci z Rydułtów poszukują 29-letniego Roberta Balińskiego z Radlina.

Aktualizacja: Rydułtowscy policjanci odwołują poszukiwania Roberta Balińskiego. Wczoraj w godzinach wieczornych mundurowi odnaleźli mężczyznę. Jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo, przebywał u swojego znajomego. Po wykonanym badaniu lekarskim przebywa aktualnie pod opieką rodziny.

Wcześniejsza wersja informacji:

Policjanci z Rydułtów poszukują 29-letniego Roberta Balińskiego. Mężczyzna dzisiaj przed południem opuścił szpital w Rydułtowach, po czym skontaktował się z rodziną i zasugerował, że ma zamiar odebrać sobie życie. Od tej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji w Rydułtowach pod numerem telefonu (32)4125810.

Rysopis:

• •    •wzrost 180 cm,
  • •    waga około 75 kg,
  • •    twarz pociągła
  • •    ••szczupłej budowy ciała,
  • •    włosy ciemny blond
  • •    ••oczy niebieskie.

W dniu zaginięcia ubrany był w:

• •    spodnie jeansowe koloru granatowego,
  • •    płaszcz wełniany koloru czarnego,
  • •    buty trapery.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji w Rydułtowach pod nr telefonu (32) 4125810, Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim pod numerami telefonu (32) 4537255, (32) 4537265 lub najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu 997 lub 112.

Zaginiony – 29-letni Robert BALIŃSKI, mieszkaniec Radlina  – do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.