OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
TENIS

Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Wodzisławskiego

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 2 sierpnia, 2016 @ 8:35.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. organizuje kolejną edycję Otwartego Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Wodzisławskiego. Właśnie ruszyły zapisy do udziału w imprezie.

 

plakat tenis ost 2016

Turniej zostanie rozegrany 20 sierpnia (sobota) na kortach „La Mirage” w Skrzyszowie. Rozpoczęcie o godz. 9.00. W przypadku zgłoszenia większej liczby uczestników zawody odbędą się również w niedzielę, 21 sierpnia.

Zgłoszenia przyjmowane są do 17 sierpnia. Chęć udziału w turnieju należy zgłaszać telefonicznie pod numerami telefonu: 32 412-09-49 (w godzinach pracy urzędu) bądź 665-665-650 albo osobiście u p. Edwarda Kruczka z kortu „La Mirage”.

Udział w turnieju jest nieodpłatny i dobrowolny. Uczestnicy biorą w nim udział na własną odpowiedzialność i ponoszą związane z tym ryzyko. W zawodach nie mogą uczestniczyć zawodnicy, którzy są lub kiedykolwiek byli sklasyfikowani na listach PZT/ITF/ATP/WTA, a także osoby, które nie ukończyły czternastego roku życia. Warunkiem dopuszczenia do udziału w turnieju osób niepełnoletnich jest przedstawienie zgody rodziców lub opiekunów prawnych.

Startujący zawodnicy zobowiązani są posiadać przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem, a także odpowiedni strój i obuwie właściwe do gry na korcie ziemnym oraz własną rakietę do tenisa. Piłki do rozgrywania meczów zapewnia organizator.

Turniej zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach gry pojedynczej OPEN: mężczyźni w wieku 17 lat i więcej (grupa I) oraz kobiety w wieku co najmniej 14 lat i mężczyźni w wieku od 14 do 16 lat (II grupa). Szczegółowy system rozgrywek zostanie ustalony po zamknięciu listy startowej. W każdej kategorii za zajęcie miejsc I-IV zawodnicy otrzymają statuetki/puchary oraz nagrody rzeczowe.

Organizator zapewnia opiekę medyczną, a także poczęstunek dla każdego uczestnika turnieju. Organizator nie ubezpiecza uczestników turnieju od następstw nieszczęśliwych wypadków (ubezpieczenie NW) i nie zapewnia opieki nad niepełnoletnimi zawodnikami. Opiekę nad niepełnoletnimi uczestnikami w trakcie trwania turnieju sprawują ich rodzice lub opiekunowie prawni albo inne umocowane przez nich do tego osoby.

Więcej informacji w regulaminie turnieju dostępnym na stronie www.powiatwodzislawski.pl

Regulamin turnieju – POBIERZ (PDF 302 KB)

 

 [su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"]
  • Wersja utworzona dnia 2 sierpnia, 2016 @ 8:35 przez Marek Gajda
  • Wersja utworzona dnia 2 sierpnia, 2016 @ 8:28 przez Marek Gajda
[printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

Brak różnic pomiędzy wersją strony utworzoną dnia 2 sierpnia, 2016 @ 8:35 a aktualną wersją dokumentu.

Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.


Liczba odwiedzin niniejszej strony: 1 731

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.