Ogrzewanie, fotowoltaika, finansowanie – punkt konsultacyjny w Radlinie

Pomimo iż sezon grzewczy dobiega końca, temat niskiej emisji i smogu nie może zostać zepchnięty na drugi plan. Fatalna jakość powietrza w naszym regionie to poważny problem, który sam się nie rozwiąże. Dlatego wszystkie gminy i powiaty z terenu Subregionu Zachodniego, przystępują do kolejnej edycji projektu „Gmina z (dobrą) energią”.

Punkt konsultacyjny

Wszystkich zainteresowanych wymianą ogrzewania lub montażem fotowoltaiki zapraszamy do bezpłatnego punktu konsultacyjnego. Z pomocą specjalistów, na miejscu będzie można między innymi przeprowadzić analizę porównawczą różnych źródeł ogrzewania, zasięgnąć porady eksperta w kwestii ogrzewania, a także zapoznać się z informacjami na temat programu “Czyste powietrze”. Konsultacje na terenie Miasta Radlin będą prowadzone 11 czerwca w budynku C Urzędu Miasta (ul. Rymera 15) w godzinach od 12.00 do 17.00.

Działanie jest elementem projektu “Gmina z dobrą energią 2″ realizowanego przez wszystkie gminy Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Szczegóły na stronie projektu oraz bezpośrednio pod nr telefonu: 732 888 349.