Od 6 listopada częściowe zamknięcie Korfantego

Biuro Międzygminnego Związku Komunikacyjnego z siedziba w Jastrzębiu – Zdroju informuje o otrzymanym piśmie Przedsiębiorstwa Robót Drogowych Sp. z o.o. z Raciborza w sprawie częściowego zamknięcia ul. Korfantego w Radlinie.

Od dnia 06 listopada 2018 r. od godz. 800 na odcinku ul. Korfantego od skrzyżowania z ul. Rybnicką do skrzyżowania z ul. Dworcową wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy, to znaczy że ruch będzie się odbywał tylko od ul. Rybnickiej do centrum Radlina. Z centrum Radlina w kierunku ul. Rybnickiej obowiązywać będzie objazd poprzez ul. Mariacką.

Powyższy kierunek jazdy ma zostać utrzymany do końca prowadzonych robót to jest na okres około 4 tygodni.

W związku z powyższym autobusy linii 218, 221, 222 i 227 nie będą obsługiwać przystanku „Radlin Korfantego Kopalnia Marcel” w kierunku do ul. Rybnickiej (do Wodzisławia). Zamiennie obsługiwany będzie przystanek „Radlin Boisko”.

Ponadto autobusy linii 218 i 227 w kierunku do Wodzisławia nie obsłużą również przystanku „Obszary Wiadukt”.