MZK (3)

Objazd autobusów w Radlinie (wtorek 29.10.)

Jeden dzień, 29 (wtorek) października, całkowicie zamknięta będzie ul. Rymera w Radlinie – od skrzyżowania z ul. Kominka do skrzyżowania z ul. Kostki. Już od godz. 7.00 ruszą prace związane z asfaltowaniem nawierzchni. W związku z tym linie: 221, 225 i 227 będą kursowały objazdem. W środę 30 października autobusy wrócą na dotychczasowe trasy.

Linia 221 i 225
Objazd od przystanku „Radlin Korfantego Centrum” ulicami Korfantego, Hallera, Rydułtowską, Domeyki, do przystanku „Radlin Rymera Szkoła nr 3” i dalej po trasie. W kursach powrotnych od przystanku „Radlin Rymera Szkoła nr 3” odwrotnie. Linie nie obsłużą przystanku „Radlin Rymera Piekarnia”.

Linia 227
Objazd od przystanku „Radlin Korfantego KWK Marcel” ulicami Korfantego, Rymera, Rogozina do przystanku „Radlin Korfantego Centrum” i dalej po trasie. Kursy o 5.00 i 6.05 (kier. Sokolnia) będą rozpoczynały się odpowiednio o 5.11 i 6.16 w kierunku KWK Marcel. Z obsługi linii 227 wyłączone zostaną przystanki: „Radlin Korfantego Centrum” w kierunku do Sokolni, „Radlin Rydułtowska Sokolnia”, „Rydułtowska Reden”, „Reden Górka”, „Radlin Domeyki” i „Radlin Piekarnia”.