wolontariusz

Niebawem XII Radliński Dzień Wolontariusza. Czekamy na zgłoszenia kandydatów

XII Radliński Dzień Wolontariusza

Już po raz dwunasty w naszym mieście odbędą się obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Z tej okazji Ośrodek Pomocy Społecznej w Radlinie we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Radlinie zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Organizacje, w których realizowany jest wolontariat, jak i osoby prywatne mogą zgłaszać kandydatów do konkursu „XII Radliński Dzień Wolontariusza 2018”. Głównymi celami konkursu jest promowanie idei wolontariatu wśród młodzieży i dorosłych, uhonorowanie najbardziej aktywnych wolontariuszy działających na rzecz społeczności lokalnej oraz zachęcanie mieszkańców do podejmowania aktywności wolontariackiej.

Kandydaci mogą być zgłaszani osobiście lub tradycyjną drogą pocztową (na adres: Ośrodek Pomocy Społecznej w Radlinie, ul. Ludwika Solskiego 15, 44-310 Radlin) oraz poprzez e-mail (ops@radlin.pl).
Poniżej do pobrania Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy – termin nadsyłania zgłoszeń – 28 listopada 2018 r. godz. 14:00.

XII Radliński Dzień Wolontariusza odbędzie się 7 grudnia 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie.

Do pobrania:

2018_dw_formularz_zgloszeniowy