SP1

„Myślę globalnie, uczę bilingwalnie” ERASMUS+ w SP 1 w Radlinie!

Miło nam zakomunikować, iż napisany przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie projekt “Myślę globalnie, uczę bilingwalnie” został pozytywnie zaopiniowany przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i zatwierdzony do realizacji! Kwota przyznana na realizację wynosi 22 139 euro.Celem projektu jest wyposażenie nauczycieli w metody pozwalające motywować, komunikatywnie i w sposób skoncentrowany na uczniu uczyć języka angielskiego z wykorzystaniem angażujących metod i technik nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Nauczyciele podniosą swoje kompetencje w zakresie znajomości języka angielskiego oraz zastosowania CLIL. Pozwoli to na wdrożenie nauczania bilingwalnego w szkole, czyli nauczania przedmiotów takich, jak biologia, historia, informatyka, chemia czy też wychowanie fizyczne również w języku angielskim.