OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
KINO PLENEROWE

Letnie Kino Plenerowe w Radlinie !

Wszystkich miłośników kina zapraszamy na seansy kina plenerowego, jakie zaplanowano w sierpniu na pl. Radlińskich Olimpijczyków.
W trzy niedziele sierpnia spotkamy się na tym centralnym placu Radlina aby oglądać kolejno oskarowego “Wilka z Wall Street” , sensacyjną komedię z Ryanem Goslingiem i Russelem Crowe”Nice Guys. Równi goście” oraz francusko0-belgijską komedię “Czym chata bogata” z Christianem Clavierem (znanym m.in. z “Asterixa i Obelixa”).

Daty projekcji filmów:

  • “Wilk z Wall Street”  – 12 sierpnia 2018 (niedziela) godz. 20.00, pl. Radlińskich Olimpijczyków
  • “Nice Guys. Równi goście” – 19 sierpnia 2018 (niedziela) godz. 20.00, pl. Radlińskich Olimpijczyków
  • “Czym chata bogata” – 26 sierpnia (niedziela), godz. 20.00, pl. Radlińskich Olimpijczyków

 

“Wilk z Wall Street” to amerykański dramat biograficzny w reżyserii Martina Scorsese. W głównych rolach m.in. Leonardo DiCaprio, Margot Robbie czy Matthew McConaughey.
Scenariusz filmu oparto na wspomnieniach biznesmena Jordana Belforta wydanych pod tym samym tytułem. Film zdobył m.in. 5 nominacji do Oscara, oraz statuetkę Złotego Globu dla Leonarda DiCaprio (główna rola).

“Nice Guys. Równi goście”  to  amerykański komediodramat kryminalny w reżyserii Shane’a Blacka. W rolach głównych wystąpili: m.in. Russell Crowe, Ryan Gosling, Angourie Rice i Kim Basinger. Film był nominowany m.in. do nagrody Saturn.

Dla miłośników kina europejskiego przygotowano czarną komedię produkcji francuskiej pod tytułem “Czym chata bogata” (À bras ouverts) z 2017 roku. Film opowiada  historię francuskiego pisarza-celebryty, który podczas telewizyjnego programu nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę. Gdy do jego idealnego domu wprowadzają się nowi lokatorzy, cały świat staje na głowie. 

Na wydarzenie zaprasza Miasto Radlin oraz Fundacja Rozwoju Kinematografii. Zadania współfinansowane ze środków Miasta Radlin.

 

 

 

 Rejestr zmian dokumentu

Liczba odwiedzin niniejszej strony: 1 568

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2009.