Sylwester 1

Laserowy Sylwester w Radlinie (video)

Laserowy Sylwester w Radlinie przyciągnął na plac Radlińskich Olimpijczyków ponownie tłumy radlinian.  Po raz drugi Nowy Rok w naszym mieście witano przy błyskach laserowych i muzyce, zamiast wybuchów petard. Wszystko przez wzgląd na zwierzęta dla których wybuchy pirotechniczne stanowią często śmiertelne zagrożenie.
Kolorowy pokaz laserowy rozpoczął się jeszcze przed północą, w związku z zaciemnieniem placu Radlińskich Olimpijczyków.
Zgromadzeni na radlińskim placu mogli podziwiać zarówno fantastyczna grę świateł jak i laserowe symbole miasta m.in. szyb kopalni “Marcel”, budynek Miejskiego Ośrodka Kultury, fontannę w centrum czy tężnię.

Organizatorem radlińskiego Sylwestra, jak co roku był Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie.

Nagranie: Laboratorium Fotograficzne Rydułtowy, Jacek Krakos, Arkadiusz Sycha

Sylwestrowy Pokaz Laserowy, 31.12.2017 (foto: MOK Radlin)