OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
laser1

Laserowy Sylwester w Radlinie [FOTO]

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 2 stycznia, 2020 @ 9:04.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


Już po raz czwarty witaliśmy Nowy Rok w naszym mieście przy wspaniałym widowisku laserowym. Organizacją pokazu jak co roku zajął się Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie. W sylwestrowy wieczór na płycie placu Radlińskich Olimpijczyków zebrało się mnóstwo naszych mieszkańców aby wspólnie, przy dzwiękach muzyki i laserowym widowisku, przywitać nowy 2020 rok.

Wszystkim naszym mieszkańcom życzymy w Nowym Roku wszelkiej pomyślności, szczęścia, dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze. Oby ten rok był jeszcze lepszy niż miniony 2019 rok!

 

Fotorelacja: MOK Radlin[su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"]
  • Wersja utworzona dnia 2 stycznia, 2020 @ 9:08 przez Marek Gajda
  • Wersja utworzona dnia 2 stycznia, 2020 @ 9:04 przez Marek Gajda
[printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

2 stycznia, 2020 @ 9:04Aktualna wersja
<p>Już po raz czwarty witaliśmy Nowy Rok w naszym mieście przy wspaniałym widowisku laserowym. Organizacją pokazu jak co roku zajął się Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie. W sylwestrowy wieczór na płycie placu Radlińskich Olimpijczyków zebrało się mnóstwo naszych mieszkańców aby wspólnie, przy dzwiękach muzyki i laserowym widowisku, przywitać nowy 2020 rok.<br /><br /><strong>Wszystkim naszym mieszkańcom życzymy w Nowym Roku wszelkiej pomyślności, szczęścia, dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze. Oby ten rok był jeszcze lepszy niż miniony 2019 rok!</strong><br /><br /><br /></p><p>&nbsp; </p><p>Fotorelacja: MOK Radlin</p>  <p>Już po raz czwarty witaliśmy Nowy Rok w naszym mieście przy wspaniałym widowisku laserowym. Organizacją pokazu jak co roku zajął się Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie. W sylwestrowy wieczór na płycie placu Radlińskich Olimpijczyków zebrało się mnóstwo naszych mieszkańców aby wspólnie, przy dzwiękach muzyki i laserowym widowisku, przywitać nowy 2020 rok.</p><p><strong>Wszystkim naszym mieszkańcom życzymy w Nowym Roku wszelkiej pomyślności, szczęścia, dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze. Oby ten rok był jeszcze lepszy niż miniony 2019 rok!</strong> </p><p>Fotorelacja: MOK Radlin</p><p> &nbsp;</p><p>[WRGF id=18660]</p> <p>&nbsp;</p> <p>&nbsp;</p> <p>&nbsp;</p> <p>&nbsp;</p><p><iframe src="https:// www.youtube.com/ embed/o8jSmNMX6Mk" width="560" height="315" frameborder="0" allowfullscreen= "allowfullscreen" ></iframe></p>


Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.


Liczba odwiedzin niniejszej strony: 1 062

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.