flaga unii

Konsultacje społeczne dot. kształtu polityki spójności po 2020 roku

Do 8 marca trwają konsultacje społeczne dot. kształtu polityki spójności po 2020 roku. W konsultacjach może wziąć udział każdy mieszkaniec oraz podmiot zainteresowany polityką spójności (np. organy krajowe, regionalne i lokalne, organizacje międzyrządowe i pozarządowe, instytucje akademickie, społeczeństwo czy też przedsiębiorstwa), w tym beneficjenci programów i funduszy UE. Konsultacje dają większą szansę na podkreślenie wagi i znaczenia europejskiej polityki spójności m.in. dla naszego regionu. Aby wziąć udział w konsultacjach publicznych, należy wypełnić kwestionariusz online. Na wypełnienie kwestionariusza potrzeba mniej więcej 30 minut. Wypełnianie kwestionariusza można w każdej chwili przerwać i dokończyć później. Kwestionariusz można pobrać w formacie PDF. Po wysłaniu swoich odpowiedzi można pobrać ich kopię. Na końcu kwestionariusza można załączyć dodatkowe dokumenty (maks.: 1 MB) w celu uzupełnienia swoich odpowiedzi.

Link do konsultacji :