OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
plakat-1

Konferencja Senioralna i Targi Seniora „Silver Silesia”

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 3 września, 2019 @ 16:27.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


8, 9 października 2019 r. w Arenie Gliwice odbędą się I Wojewódzka Konferencja Senioralna i Targi Seniora „Silver Silesia”.

Organizatorami wydarzenia są Województwo Śląskie, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego oraz Miasto Gliwice. Dwudniowe targi będą pierwszym tego typu wydarzeniem w regionie. Na odwiedzających czekają liczne atrakcje, w tym możliwość lepszego poznania oferty usług skierowanych bezpośrednio dla seniorów, warsztaty i porady.

 „Silver Silesia” ma być okazją do zaprezentowania oferty dedykowanej osobom starszym, kreowania odpowiedzialnej polityki senioralnej w regionie a przede wszystkim ma służyć rozwojowi „srebrnej gospodarki”. Szacuje się, iż w wydarzeniu udział weźmie kilka tysięcy seniorów z terenu Województwa Śląskiego.
 
Wydarzeniem towarzyszącym Targom będzie I Wojewódzka konferencja senioralna, w trakcie której eksperci omawiać będą różne oblicza starości, wyzwania i problemy z tym związane.

Do udziału w targach zaprasza się przedsiębiorców, których oferta skierowana jest do osób starszych, przy uwzględnieniu różnorodnych potrzeb tej grupy. Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia, w tym formularze rejestracyjne dostępne są na stronie internetowej : https://www.silversilesia.pl/.

UDZIAŁ DLA WSZYSTKICH WYSTAWCÓW, UCZESTNIKÓW KONFERENCJI I SENIORÓW JEST BEZPŁATNY.[su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"]
  • Wersja utworzona dnia 3 września, 2019 @ 16:27 przez Katarzyna Macha
[printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

Brak różnic pomiędzy wersją strony utworzoną dnia 3 września, 2019 @ 16:27 a aktualną wersją dokumentu.

Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.


Liczba odwiedzin niniejszej strony: 1 152

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.