ops radlin

KOMUNIKAT OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ

W związku z pojawiającymi się pytaniami i wątpliwościami dotyczącymi terminów składania wniosków na nowy okres zasiłkowy/świadczeniowy 2020/2021 w sprawie świadczenia wychowawczego 500+ informujemy, iż prawo do w/w świadczenia przyznano do 31 maja 2021 roku, stąd wnioski o jego przedłużenie najwcześniej można składać elektronicznie od 1 lutego 2021 roku.

Od 1 lipca 2020 r. będzie można składać elektronicznie wnioski o ustalenie prawa do:

- zasiłku rodzinnego i dodatków do zasiłku rodzinnego,

- świadczeń z funduszu alimentacyjnego,

- świadczenia Dobry Start 300+

WNIOSKI W FORMIE PAPIEROWEJ BĘDĄ PRZYJMOWANE OD 01.08.2020 r. W REFERACIE ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH I ALIMENTACYJNYCH (ul. Ludwika Solskiego 15) wg poniższego harmonogramu:

Godziny przyjmowania wniosków

UWAGA !!!
W środy Strony nie będą obsługiwane przez pracowników referatu świadczeń, natomiast wnioski będzie można złożyć w sekretariacie tut. OPS (bez wstępnej weryfikacji).
Zachęcamy do składania wniosków o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych, świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz świadczenia Dobry Start drogą elektroniczną. Wszystkie wnioski można pobrać w Referacie Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych OPS oraz ze strony Ośrodka Pomocy Społecznej w Radlinie www.ops.radlin.pl Przypominamy, że wnioski o świadczenie 300+ składamy do 30.11.2020 r.