OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
34

Kolorowy korowód dożynkowy przejechał ulicami Radlina

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 2 września, 2019 @ 13:03.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


Tradycyjnie, jak co roku, przełom sierpnia i września należał do kolorowych wozów, bryczek i pojazdów rolniczych, które w barwnym korowodzie przejechały głównymi ulicami miasta. Dla wszystkich mieszkańców to znak, że na Głożynach, tradycyjnie rolniczym rejonie miasta, organizowane są Radlińskie Dożynki.

Wśród wozów nie zabrakło humorystycznych transparentów odnoszących się do aktualnych tematów. I tak na jednym mogliśmy przeczytać, że “gdy 500 plus ruszyło, to dzieci w Radlinie przybyło”. Wóz Związku Hodowców Drobnego Inwentarza, w nieco nostalgiczny spośób przypomniał, że “kiedyś były tu rolniki, dziś zostały gołębniki”. Jednak najwięcej uśmiechu wzbudził jeden z samochodów, z gigantycznym zielonym robakiem na dachu, z napisem “Ja weganin wyuczony, wprost uwielbiam wasze plony”.

Oprócz przyozdobionych wozów, w korowodzie mogliśmy zobaczyć m.in. “Radlinioków w biegu” (grupa zrzeszająca miłośników biegania), wspomniany Związek Hodowców Drobnego Inwentarza, mażoretki z radlińskiej grupy “Feniks” oraz orkiestrę górniczą “Marcel”. Jak co roku, impreza ściągnęła tłumy na plac przy Przedszkolu Publicznym nr 1 na Głożynach.

Fotorelacja: MOK Radlin[su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"]
  • Wersja utworzona dnia 3 września, 2019 @ 10:17 przez Marek Gajda
  • Wersja utworzona dnia 2 września, 2019 @ 13:03 przez Marek Gajda
[printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

2 września, 2019 @ 13:03Aktualna wersja
<p>Tradycyjnie, jak co roku, przełom sierpnia i września należał do kolorowych wozów, bryczek i pojazdów rolniczych, które w barwnym korowodzie przejechały głównymi ulicami miasta. Dla wszystkich mieszkańców to znak, że na Głożynach, tradycyjnie rolniczym rejonie miasta, organizowane są Radlińskie Dożynki.<br /><br />Wśród wozów nie zabrakło humorystycznych transparentów odnoszących się do aktualnych tematów. I tak na jednym mogliśmy przeczytać, że "gdy 500 plus ruszyło, to dzieci w Radlinie przybyło". Wóz Związku Hodowców Drobnego Inwentarza, w nieco nostalgiczny spośób przypomniał, że "kiedyś były tu rolniki, dziś zostały gołębniki". Jednak najwięcej uśmiechu wzbudził jeden z samochodów, z gigantycznym zielonym robakiem na dachu, z napisem "Ja weganin wyuczony, wprost uwielbiam wasze plony".</p><p><br />Oprócz przyozdobionych wozów, w korowodzie mogliśmy zobaczyć m.in. "Radlinioków w biegu" (grupa zrzeszająca miłośników biegania), wspomniany Związek Hodowców Drobnego Inwentarza, mażoretki z radlińskiej grupy "Feniks" oraz orkiestrę górniczą "Marcel". Jak co roku, impreza ściągnęła tłumy na plac przy Przedszkolu Publicznym nr 1 na Głożynach. <br /><br />Fotorelacja: MOK Radlin</p><p>[WRGF id=17479]</p>  <p>Tradycyjnie, jak co roku, przełom sierpnia i września należał do kolorowych wozów, bryczek i pojazdów rolniczych, które w barwnym korowodzie przejechały głównymi ulicami miasta. Dla wszystkich mieszkańców to znak, że na Głożynach, tradycyjnie rolniczym rejonie miasta, organizowane są Radlińskie Dożynki.</p><p>Wśród wozów nie zabrakło humorystycznych transparentów odnoszących się do aktualnych tematów. I tak na jednym mogliśmy przeczytać, że "gdy 500 plus ruszyło, to dzieci w Radlinie przybyło". Wóz radlińskiej sekcji Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych, w nieco nostalgiczny spośób przypomniał, że "kiedyś były tu rolniki, dziś zostały gołębniki". Jednak najwięcej uśmiechu wzbudził jeden z samochodów, z gigantycznym zielonym robakiem na dachu, z napisem "Ja weganin wyuczony, wprost uwielbiam wasze plony".</p><p>Oprócz przyozdobionych wozów, w korowodzie mogliśmy zobaczyć m.in. "Radlinioków w biegu" (grupa zrzeszająca miłośników biegania), wspomniany Związek Hodowców Drobnego Inwentarza, mażoretki z radlińskiej grupy "Feniks" oraz orkiestrę górniczą "Marcel". Jak co roku, impreza ściągnęła tłumy na plac przy Przedszkolu Publicznym nr 1 na Głożynach.< /p><p>Fotorelacja: MOK Radlin</p><p>[WRGF id=17479]</p>


Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.


Liczba odwiedzin niniejszej strony: 809

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.