OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
IMG_1568

Kolejne sukcesy gimnastyków

W minioną sobotę na obiekcie gimnastycznym im. Leszka Blanika w Radlinie rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Śląska juniorów młodszych w klasie III do lat 11 i klasie II do lat 14.

W klasie III złotu medal w wieloboju gimnastycznym zdobył Dominik Myszi zdobywając również zloty medal w ćwiczeniach wolnych i na koziołku. Drugie miejsce w wieloboju zajął jego klubowy kolega Szymon Kostelnik zajmując pierwsze miejsce w ćwiczeniach na kółkach i skoku. Kolejny zawodnik Paweł Fojcik zajął 8 miejsce w wieloboju i trzecie w ćwiczeniach na kółkach.
W klasie II pierwsze miejsce w wieloboju zdobył Miłosz Łucki zajmując również pierwsze miejsce w ćwiczeniach na poręczach i drążku. Gracjan Rus zdobył brązowy medal
w wieloboju oraz drugie miejsce na poręczach i trzecie na skoku. Kolejni zawodnicy
Maks Kolorz zajął czwarte miejsce w wieloboju oraz drugie w ćwiczeniach na kółkach oraz trzecie w ćwiczeniach wolnych, a Paweł korzonek w wieloboju gimnastycznym sklasyfikowany został na szóstym miejscu zajmując pierwsze miejsce na kółkach i drugie na skoku.

Zawody były współfinansowane przez Urząd Miasta Radlin.
Indywidualne Mistrzostwa Śląska były sprawdzianem przed zbliżającą się w dniach 16-19.05.2019 r. w Wieliczce Ogólnopolską  Olimpiadą Młodzieży, do której zakwalifikowało się pięciu zawodników KG Radlin Miłosz Łucki, Maks Kolorz, Dominik Myszi, Szymon Kostelnik i Paweł Fojcik. Trenerami zawodników są Tadeusz Sobala i Dawid Niżnik.

Ludwik Blanik

 

 

 Rejestr zmian dokumentu

Liczba odwiedzin niniejszej strony: 2 848

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.