IMG_20180203_115649

Juniorzy Radlina medalistami Mistrzostw Śląska!

Brązowy medal Mistrzostw Śląska zdobyli zawodnicy Siatkarskiego Klubu Górnik Radlin. Zawody odbyły się w Częstochowie w dniach od 31 stycznia do 4 lutego 2018 r.
17 zespołów rywalizowali w sezonie 2017/2018 w rozgrywkach wojewódzkich. 5 najlepszych spotkało się w turnieju finałowym: AZS Częstochowa, Jastrzębski Węgiel, Norwid Częstochowa, BBTS Bielsko-Biała i SK Górnik Radlin.

Wyniki naszego zespołu:
SK Górnik Radlin – Jastrzębski Węgiel 1:3
SK Górnik Radlin – AZS Częstochowa 0:3
SK Górnik Radlin – Norwid Częstochowa 3:1
SK Górnik Radlin  – BBTS Bielsko-Biała 3:2

Kolejność finałów
1. AZS Częstochowa
2. Jastrzębski Węgiel
3. SK Górnik Radlin
4. Norwid Częstochowa
5. BBTS Bielsko-Biała

To naprawdę bardzo duży sukces naszego zespołu, biorąc pod uwagę fakt, że trzon zespołu stanowią zawodnicy młodsi o rok lub dwa od właściwego wieku juniora. Jest to więc zespół przygotowany pod rozgrywki przyszłoroczne w tej kategorii. Warto dodać, że statuetkę za najlepszego przyjmującego imprezy dostał Filip Grygiel.

Skład zespołu: Grygiel Filip, Kamil Konieczny, Kacper Walawski, Adrian Gardyan, Dawid Szafranek, Bartosz Samiczek, Daniel Skupień ( libero), Dawid Heliosz, Mateusz Tkocz, Dominik Wróblewski, Szymon Łaciok, Adam Smołka.
Trenerzy zespołu : Marek Przybysz i Sławomir Szczygieł