OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN

Informacje nieudostępnione

Jeżeli poszukiwanej informacji publicznej nie znaleźli Państwo na naszej stronie (Biuletynie Informacji Publicznej), prosimy o kontakt z Urzędem Miasta Radlin (e-mail: info@radlin.pl / telefon: 324590200 / adres: 44-310 Radlin, ul. Józefa Rymera 15). Informacje udostępnione zostaną niezwłocznie.

 

Opis procedury wnioskowania o informację publiczną znajduje się na stronie https://www.sekap.pl/katalogstartk.seam?id=955&trejId=38, gdzie można także znaleźć formularz wniosku. Stosowanie formularza nie jest obowiązkowe.

 

UWAGA: Jeżeli na niniejszej stronie nie znaleźli Państwo archiwalnych informacji publicznych, być może znajdują się one w jednej archiwalnych wersji Biuletynu Informacji Publicznej Miasta Radlin, pod adresem http://archiwum.radlin.pl (dane za okres od 2002 roku do lipca 2011 roku) lub pod adresem http://archiwum2.radlin.pl (dane za okres od lipca 2011 roku do października 2015 roku).

 

Niektóre aktualne informacje publiczne mogą znajdować się w serwisie eUrząd. Niniejszy system stanowi zbiór publicznie dostępnych, automatycznie publikowanych rejestrów prowadzonych przez Urzędu Miasta Radlin, w szczególności: Zarządzenia Burmistrza Radlina, projekty uchwał i uchwały Rady Miejskiej, protokoły sesji i protokoły posiedzeń komisji Rady Miejskiej, nabory na stanowiska urzędnicze, ogłoszenia dot. zamówień publicznych, komunikaty i obwieszczenia dot. ochrony środowiska.Rejestr zmian dokumentu

Liczba odwiedzin niniejszej strony: 7 122

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.