MZK (3)

Informacje na temat świątecznego rozkładu jazdy i obsługi pasażerów

W Wigilię 24 grudnia i w Sylwestra 31 grudnia autobusy kursują zgodnie z rozkładem jazdy na dni wolne od nauki szkolnej. W pierwszym przypadku ostatnie kursy będą wykonywane pomiędzy godz. 16.00-18.00, natomiast w ostatnim dniu roku pomiędzy 18.00-20.00. Kursowanie konkretnych kursów można już sprawdzić w elektronicznym rozkładzie jazdy na stronie internetowej MZK i w aplikacji mobilnej myBus. Przy numerze linii pojawiły się dodatkowe zakładki „Wigilia” i Sylwester”.

W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia autobusy kursować będą według rozkładu świątecznego natomiast w drugim dniu świąt, 26 grudnia, jak w niedzielę. W piątek 27 grudnia i w poniedziałek 30 grudnia obowiązuje rozkład jazdy na dni wolne od nauki szkolnej, natomiast 1 stycznia rozkład świąteczny.

W poniedziałek 6 stycznia w uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) obowiązuje niedzielny rozkład jazdy.

Obsługa pasażerów:
W okresie świątecznym Biuro Obsługi Klienta MZK będzie czynne: Wigilia 24 grudnia do godziny 11.30, piątek 27 grudnia do 14.30, natomiast w Sylwestra BOK będzie nieczynne.

Informacja przygotowana przez MZK Jastrzębie