OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
remont

Informacja dotycząca rozpoczęcia prac na wiadukcie na ul. Mariackiej

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 18 października, 2019 @ 7:55.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


Wciąż otrzymujemy nowe informacje od firmy, która zajmuje się inwestycją remontu ul. Mariackiej. Z tych ostatnich wynika, że lada dzień ruszą prace związane z teletechniką. Mamy jednak wstępną deklarację wykonawcy, że zamknięcie wiaduktu dla ruchu pieszego nie nastąpi przed 4 listopada br. Prace jakie będą się odbywały do tego czasu, nie wymagają zamknięcia chodników. O definitywnym zamknięciu ruchu pieszego będziemy informowali z odpowiednim wyprzedzeniem.

Przypomnijmy, że wykonawcą remontu na ul. Mariackiej zostało wyłonione w przetargu Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A. z Gliwic. Inwestycja pochłonie ponad 4,5 miliona złotych. Projekt zakłada rozbiórkę istniejącego trójprzęsłowego obiektu i zastąpienie go obiektem jednoprzęsłowym o rozpiętości teoretycznej 17,7 m. W miejscu istniejących przęseł skrajnych zostaną wykonane ściany oporowe z gruntu zbrojonego. Zmianie ulegnie również standard poruszania się. Jezdnia zachowa szerokość 6 metrów. Z kolei chodniki zostaną poszerzone do 2 metrów szerokości. W ciągu wiaduktu, po obu stronach jezdni pojawią się bariery energochłonne.[su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"]
  • Wersja utworzona dnia 18 października, 2019 @ 7:55 przez Marek Gajda
[printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

Brak różnic pomiędzy wersją strony utworzoną dnia 18 października, 2019 @ 7:55 a aktualną wersją dokumentu.

Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.


Liczba odwiedzin niniejszej strony: 2 404

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.