OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
gala

II miejsce SP nr 1 z Radlina w kategorii Szkoła Roku!

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 5 grudnia, 2018 @ 11:17.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie laureatem II miejsca w województwie śląskim w kategorii Szkoła Roku!

23 listopada 2018r. w Teatrze Rozrywki w Chorzowie odbyła się gala, podczas której wręczone zostały nagrody ” Dziennika Zachodniego” dla nauczycieli, szkół, rad rodziców z województwa śląskiego. W gronie laureatów znalazła się Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie, która zajęła I miejsce w etapie powiatowym i II miejsce wśród szkół województwa śląskiego w kategorii Szkoła Roku!

Serdecznie dziękujemy wszystkim głosującym na radlińską szkołę. Wyróżnienie traktujemy jako dowód uznania za dotychczasową pracę wszystkich pracowników placówki, docenienie codziennych działań podejmowanych w szkole, realizowanych innowacji pedagogicznych, projektów, organizację imprez i eventów miejskich.

Dyrekcja SP 1

 

 

[printfriendly]

[su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"]
  • Wersja utworzona dnia 5 grudnia, 2018 @ 11:17 przez Katarzyna Macha
  • Wersja utworzona dnia 5 grudnia, 2018 @ 11:17 przez Katarzyna Macha
[printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

5 grudnia, 2018 @ 11:17Aktualna wersja
<p>Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie laureatem II miejsca w województwie śląskim w kategorii Szkoła Roku!</p><p>23 listopada 2018r. w Teatrze Rozrywki w Chorzowie odbyła się gala, podczas której wręczone zostały nagrody " Dziennika Zachodniego" dla nauczycieli, szkół, rad rodziców z województwa śląskiego. W gronie laureatów znalazła się Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie, która zajęła I miejsce w etapie powiatowym i II miejsce wśród szkół województwa śląskiego w kategorii Szkoła Roku!</p><p>Serdecznie dziękujemy wszystkim głosującym na radlińską szkołę. Wyróżnienie traktujemy jako dowód uznania za dotychczasową pracę wszystkich pracowników placówki, docenienie codziennych działań podejmowanych w szkole, realizowanych innowacji pedagogicznych, projektów, organizację imprez i eventów miejskich.</p><p>Dyrekcja SP 1</p><p> [WRGF id=14799]</p> <p>&nbsp;</p> <p>[printfriendly]</p>  <p>Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie laureatem II miejsca w województwie śląskim w kategorii Szkoła Roku!</p><p>23 listopada 2018r. w Teatrze Rozrywki w Chorzowie odbyła się gala, podczas której wręczone zostały nagrody "Dziennika Zachodniego" dla nauczycieli, szkół, rad rodziców z województwa śląskiego. W gronie laureatów znalazła się Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie, która zajęła I miejsce w etapie powiatowym i II miejsce wśród szkół województwa śląskiego w kategorii Szkoła Roku!</p><p>Serdecznie dziękujemy wszystkim głosującym na radlińską szkołę. Wyróżnienie traktujemy jako dowód uznania za dotychczasową pracę wszystkich pracowników placówki, docenienie codziennych działań podejmowanych w szkole, realizowanych innowacji pedagogicznych, projektów, organizację imprez i eventów miejskich.</p><p>Dyrekcja SP 1</p><p> [WRGF id=14799]</p> <p>&nbsp;</p> <p>[printfriendly]</p>


Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.


Liczba odwiedzin niniejszej strony: 482

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.