gala

II miejsce SP nr 1 z Radlina w kategorii Szkoła Roku!

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie laureatem II miejsca w województwie śląskim w kategorii Szkoła Roku!

23 listopada 2018r. w Teatrze Rozrywki w Chorzowie odbyła się gala, podczas której wręczone zostały nagrody “Dziennika Zachodniego” dla nauczycieli, szkół, rad rodziców z województwa śląskiego. W gronie laureatów znalazła się Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie, która zajęła I miejsce w etapie powiatowym i II miejsce wśród szkół województwa śląskiego w kategorii Szkoła Roku!

Serdecznie dziękujemy wszystkim głosującym na radlińską szkołę. Wyróżnienie traktujemy jako dowód uznania za dotychczasową pracę wszystkich pracowników placówki, docenienie codziennych działań podejmowanych w szkole, realizowanych innowacji pedagogicznych, projektów, organizację imprez i eventów miejskich.

Dyrekcja SP 1