targi

II Jesienne Targi Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Ochotnicze Hufce Pracy, Śląska Wojewódzka Komenda OHP w Katowicach oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Katowicach serdecznie zapraszają wszystkich poszukujących pracy stałej oraz krótkoterminowej zarówno w kraju jak i za granicą do udziału w II Jesiennych Targach Pracy, które odbędą się 22 października 2015 r. w budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. 14 Pułku Powstańców Śląskich, przy ulicy Szkolnej 1.

Od godziny 10.00 do 12.00 do dyspozycji odwiedzających będą przygotowane stoiska pracodawców prowadzących rekrutacje na wybrane stanowiska, placówek zajmujących się realizacją kursów i szkoleń, a także urzędy pracy oraz instytucje realizujące wsparcie z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej.
Celem inicjatywy jest wspieranie rozwoju nowych miejsc pracy oraz stworzenie płaszczyzny wspólnej komunikacji pomiędzy osobami poszukującymi pracy a pracodawcami. Udział w Targach jest bezpłatny.

targi Pracy