Skip to content
GraTak! Radlinie powstał klub miłośników planszówek

GraTak! Radlinie powstał klub miłośników planszówek

Miłośnicy gier planszowych mają w mieście nową przestrzeń do rozwijania swoich pasji! Nieformalni miłośnicy planszówek, wspólnie z Fundacją Eduarte, utworzyli „Klub Planszówkowy GraTak”!
Wszystko było możliwe dzięki wsparciu programu „Działań Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, która realizuje Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce oraz rybnicki ośrodek „Działaj Lokalnie”.

O tym, jak bardzo taka inicjatywa była potrzebna  świadczy ilość osób, która wzięła udział w spotkaniach klubu. 
No i najważniejsze – mimo, że projekt dobiega do końca, spotkania Klubu GraTak będą trwały nadal!
Zachęcamy do śledzenia poczynań grupy w mesiach społecznościowych!
 https://www.facebook.com/gra.tak.planszowki i wypatrujcie kolejnego spotkania.

Link do filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=Vu4zzBx2eiY

Projekt dofinansowano ze środków programu Działaj Lokalnie

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu