OTWARCIE ŚWIETLICY I FESTYN

Festyn przy nowej siedzibie Świetlicy Środowiskowej już 9 października

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Radlina, a w szczególności społeczność lokalną górniczego osiedla „Emma” na festyn, który odbędzie się w obrębie nowej siedziby Świetlicy Środowiskowej Koliba przy ul. Pocztowej 4 w dniu 9 października (wtorek) br. w godz. 15.00-19.00.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z programem festynu.

W programie m.in.:

uroczyste otwarcie nowej siedziby Świetlicy Środowiskowej przez władze miasta,
    Robsonada – Przygoda z garami (warsztaty garncarskie),
    Foto Budka (wydruk zdjęć na miejscu),
    pokaz udzielania pierwszej pomocy w wykonaniu OSP Biertułtowy,
    gry i zabawy dla dzieci (karuzela, trampolina),
    karaoke,
    wspólne grillowanie,
    darmowe badanie wzroku.

Zapraszamy!

Festyn organizowany jest przez Ośrodek Pomocy Społecznej i Świetlicę Środowiskową w Radlinie w ramach projektu „Rewitalizacja górniczego osiedla Emma w Radlinie – działania integracyjne, aktywizacja społeczna, kulturalna i zawodowa” Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, dla osi priorytetowej IX. Włączenie społeczne, dla działania 9.1 Aktywna integracja, dla poddziałania 9.1.2 Wzmacnianie potencjału społeczno-zawodowego społeczności lokalnych – RIT.

Załączone pliki:

OTWARCIE ŚWIETLICY I FESTYN