OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
DSC01052

Dni Otwartych Funduszy Europejskich

10 maja w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Radlinie, w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich jednostki OHP powiatu wodzisławskiego ( PPP Radlin i Wodzisław, OSZ Wodzisław oraz MCK Pszów) zorganizowały seminarium pt. „Europo, to my” dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Radlinie.

Seminarium składało się z dwóch części. W pierwszej przedstawiono jednostki OHP działające w powiecie, oraz omówiono ich działalność. Następnie zaproszono młodzież
do wzięcia udziału w quizie „W podróż przez Europę”. Dotyczył on znajomości krajów Unii Europejskiej. Każdy uczestnik indywidualnie walczył o nagrodę. Po 2 dogrywkach udało się wyłonić zwycięzców I, II i III miejsca. Nagrodami były plecaki ufundowane przez Śląską Wojewódzką Komendę OHP w Katowicach. Wśród wszystkich uczestników quizu dodatkowo rozlosowano pamiątkowe koszulki.

Druga część spotkania zarezerwowana była dla przedstawicielek działającej w Radlinie Fundacji EDUARTE działającej na płaszczyźnie społecznej, edukacyjnej i kulturalnej.
Panie opowiedziały o swojej działalności i pozyskiwaniu funduszy europejskich  za pomocą quizu w aplikacji Kahoot. Wywołało to pozytywne reakcje i mnóstwo emocji.
Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni do pamiątkowego zdjęcia.

Autor tekstu: Beata Kromołowska

Autor zdjęć: Joanna ŻedzickaRejestr zmian dokumentu

Liczba odwiedzin niniejszej strony: 909

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.