marcol1

Daniel Marcol z Radlina złotym medalistą Drużynowych Mistrzostw Polski Seniorów w szpadzie!

Wychowanek Towarzystwa Szermierzy „Górnik Radlin”, Daniel Marcol zdobył tytuł Drużynowego Mistrza Polski Seniorów w szpadzie . Jest to już 4 medal Mistrzostw Polski zdobyty przez tego zawodnika w 2018 roku; Wcześniej zdobył brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski oraz także brązowy medal Indywidualnych Młodzieżowych Mistrzostw Polski i złoty medal drużynowo. Obecnie (na czas studiów na Politechnice Wrocławskiej) Daniel reprezentuje barwy Klubu Sportowego „Szpada Wrocław” . Życzymy udanych walk podczas następnych zawodów mistrzowskich!