OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
RADLIN_3

Część placówek oświatowych wznowi swoje zajęcia

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 21 maja, 2020 @ 14:54.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


Od najbliższego poniedziałku (25 maja 2020) część placówek oświatowych w Radlinie ponownie zostanie otwarta. Po wcześniejszych konsultacjach z dyrekcjami placówek, ustalono jakie jest zapotrzebowanie na otworzenie oddziałów przedszkolnych i klas w szkołach.
I tak w Przedszkolu Publicznym nr 2 na Marcelu zostanie uruchomiona tylko jedna grupa. 
Przedszkole Publiczne nr 3 (Biertułtowy) , gdzie zgłosili się rodzice aż 20 dzieci, otworzone zostaną aż dwie grupy. Z kolei Przedszkole Publiczne nr 1 (Głożyny) póki co nie będzie uruchamiało swych grup – nie zgłosił się żaden rodzic chcący aby kontynuować zajęcia przedszkolne w tym czasie. Podobnie w oddziale przedszkolnym działąjącym przy Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 , gdzie także nie było zainteresowania ze strony rodziców.

Sprawa z uruchamianiem zajęć przedszkolnych jest jednak dynamiczna – prowadzimy na bieżąco konsultacje z dyrekcjami placówek i jeśli tylko będą pojawiać się sygnały ze strony rodziców, będziemy reagować i uruchamiać kolejne grupy. [su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"] [printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

21 maja, 2020 @ 14:54Aktualna wersja
<p>Od najbliższego poniedziałku (25 maja 2020) część placówek oświatowych w Radlinie ponownie zostanie otwarta. Po wcześniejszych konsultacjach z dyrekcjami placówek, ustalono jakie jest zapotrzebowanie na otworzenie oddziałów przedszkolnych i klas w szkołach.<br />I tak w Przedszkolu Publicznym nr 2 na Marcelu zostanie uruchomiona tylko jedna grupa. <br />Przedszkole Publiczne nr 3 (Biertułtowy) , gdzie zgłosili się rodzice aż 20 dzieci, otworzone zostaną aż dwie grupy. Z kolei Przedszkole Publiczne nr 1 (Głożyny) póki co nie będzie uruchamiało swych grup - nie zgłosił się żaden rodzic chcący aby kontynuować zajęcia przedszkolne w tym czasie. Podobnie w oddziale przedszkolnym działąjącym przy Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 , gdzie także nie było zainteresowania ze strony rodziców.</p><p>Sprawa z uruchamianiem zajęć przedszkolnych jest jednak dynamiczna - prowadzimy na bieżąco konsultacje z dyrekcjami placówek i jeśli tylko będą pojawiać się sygnały ze strony rodziców, będziemy reagować i uruchamiać kolejne grupy. </p>  <p>Od najbliższego poniedziałku (25 maja 2020) część placówek oświatowych w Radlinie ponownie zostanie otwarta. Po wcześniejszych konsultacjach z dyrekcjami placówek, ustalono jakie jest zapotrzebowanie na otworzenie oddziałów przedszkolnych i klas w szkołach.</p> <p><strong>Przedszkola< /strong>:</p><p>I tak w Przedszkolu Publicznym nr 2 (na Marcelu) zostanie uruchomiona tylko jedna grupa. <br />Przedszkole Publiczne nr 3 (Biertułtowy) , gdzie zgłosili się rodzice aż 20 dzieci, otworzone zostaną aż dwie grupy. Z kolei Przedszkole Publiczne nr 1 (Głożyny) póki co nie będzie uruchamiało swych grup - nie zgłosił się żaden rodzic chcący aby kontynuować zajęcia przedszkolne w tym czasie. Podobnie w oddziale przedszkolnym działającym przy Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 , gdzie także nie było zainteresowania ze strony rodziców.</p> <p><strong>Szkoły</strong> :</p><p>Dyrektorzy szkół podstawowych przeprowadzili rozeznanie wśród rodziców uczniów. Na<br />zajęcia opiekuńcze uczniów klas I-III nie zdecydowali się rodzice w Szkole Podstawowej<br />nr 1 i Szkole Podstawowej nr 3.</p><p>W pozostałych szkołach na zajęcia zgłosiło się:</p><p>• w Szkole Podstawowej nr 4 – dwoje dzieci<br />• w Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 – jedno dziecko.</p><p>Na zajęcia rewalidacyjne zgłoszono:</p><p>• w Szkole Podstawowej nr 1 – 3 dzieci<br />• w Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 – 2 dzieci<br />• w Szkole Podstawowej nr 3 – 2 dzieci<br />• w Szkole Podstawowej nr 4 – 1 dziecko.</p>< p>Dyrektorzy szkół podstawowych opracowali również harmonogramy umożliwiające<br />uczniom konsultacje z nauczycielami prowadzącymi zajęcia edukacyjne.</ p><p><strong>Sprawa z uruchamianiem zajęć edukacyjnych jest jednak dynamiczna - prowadzimy na bieżąco konsultacje z dyrekcjami placówek i jeśli tylko będą pojawiać się sygnały ze strony rodziców, będziemy reagować i uruchamiać kolejne grupy. </strong></p>


Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.


Liczba odwiedzin niniejszej strony: 5 134

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.