Siec gazowa w Radlinie

Budowa gazociągu w Radlinie: informacja dla mieszkańców ul. Kominka,Rymera, Wrzosowej i Napierskiego

Polska Spółka Gazownictwa Sp z o.o. oraz firma I-Projekt informują, że w ramach prac na ul. kard. Kominka , ul. Rymera, ul. Wrzosowej i ul. Napierskiego, w dniach od 10 do 14  czerwca 2019 r. pracownicy biura projektowego I-PROJEKT ŁUKASZ KŁAK, będą kontaktować się z mieszkańcami nieruchomości przy tych ulicach, w celu uzyskania zgody na budowę projektowanej sieci gazowej.

Jak informuje firma I-Projekt inwestorem jest w tym wypadku Gazownia i to ona pokrywa wszystkie koszty związane z inwestycją oraz przywróceniem nawierzchni drogowej do stanu sprzed rozpoczęcia prac.

Do pobrania:

pismo