OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
BOK częściowo otwarte

Biuro Obsługi Klienta MZK częściowo otwarte

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 7 maja, 2020 @ 13:26.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


Od środy 6 maja pasażerowie mogą załatwiać sprawy związane z komunikacją miejską nie tylko telefonicznie i za pośrednictwem sieci internetowej. Na tym etapie nie możemy oczywiście mówić o kontakcie bezpośrednim jaki znamy z lutego czy początku marca, ale jest on w pewnym zakresie możliwy.

Po pierwsze, na spotkanie z pracownikiem MZK można umówić się telefonicznie. Wówczas wyjdzie on do klienta na korytarz przed BOK, gdzie przygotowano stanowisko umożliwiające wypisanie czy uzupełnienie dokumentów (wniosków, oświadczeń itp.). Znajduje się tutaj także płyn do dezynfekcji rąk. Zaleca się, aby każda osoba korzystająca z usług MZK w siedzibie związku, była zaopatrzona w rękawiczki i maseczkę ochronną.
Drugą, nową formą dostępu do BOK jest kontakt za pośrednictwem skrzynki podawczej, która znajduje się przed wejściem do biura. Można do niej wrzucać wszelką korespondencję związaną z MZK. Skrzynka jest opróżniana kilka razy dziennie. Jeśli dokumentów jest więcej niż jeden, należy dostarczyć je w zamkniętych kopertach. Warto również podać numer telefonu kontaktowego.
Przedstawione powyżej zasady obowiązują do odwołania. O ewentualnych zmianach i kolejnym luzowaniu ograniczeń będziemy informować na bieżąco. 

 

Informacja przygotowana przez MZK Jastrzębie Zdrój[su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"]
  • Wersja utworzona dnia 7 maja, 2020 @ 13:26 przez Katarzyna Macha
[printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

Brak różnic pomiędzy wersją strony utworzoną dnia 7 maja, 2020 @ 13:26 a aktualną wersją dokumentu.

Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.


Liczba odwiedzin niniejszej strony: 3 698

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.