BOK częściowo otwarte

Biuro Obsługi Klienta MZK częściowo otwarte

Od środy 6 maja pasażerowie mogą załatwiać sprawy związane z komunikacją miejską nie tylko telefonicznie i za pośrednictwem sieci internetowej. Na tym etapie nie możemy oczywiście mówić o kontakcie bezpośrednim jaki znamy z lutego czy początku marca, ale jest on w pewnym zakresie możliwy.

Po pierwsze, na spotkanie z pracownikiem MZK można umówić się telefonicznie. Wówczas wyjdzie on do klienta na korytarz przed BOK, gdzie przygotowano stanowisko umożliwiające wypisanie czy uzupełnienie dokumentów (wniosków, oświadczeń itp.). Znajduje się tutaj także płyn do dezynfekcji rąk. Zaleca się, aby każda osoba korzystająca z usług MZK w siedzibie związku, była zaopatrzona w rękawiczki i maseczkę ochronną.
Drugą, nową formą dostępu do BOK jest kontakt za pośrednictwem skrzynki podawczej, która znajduje się przed wejściem do biura. Można do niej wrzucać wszelką korespondencję związaną z MZK. Skrzynka jest opróżniana kilka razy dziennie. Jeśli dokumentów jest więcej niż jeden, należy dostarczyć je w zamkniętych kopertach. Warto również podać numer telefonu kontaktowego.
Przedstawione powyżej zasady obowiązują do odwołania. O ewentualnych zmianach i kolejnym luzowaniu ograniczeń będziemy informować na bieżąco.

Informacja przygotowana przez MZK Jastrzębie Zdrój