Szluchta-na-Emmie-2

Badanie wskaźników Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Radlin

Zapraszamy serdecznie do wypełnienia ankiety dotyczącej wskaźników ujętych w Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Radlin na lata 2014-2020 . Pytania dotyczą oceny przestrzeni publicznej Radlina, potrzeb w zakresie zagospodarowania terenów miejskich, usług publicznych w tym opieki zdrowotnej. Wyniki posłużą celom badawczym m.in. związanym z analizą wskaźników ujętych w Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Radlin na lata 2014-2020.

Ankieta jest anonimowa, a w przypadku otrzymania jej z różnych źródeł, prosimy o wypełnienie tylko raz.
Wypełnione ankiety prosimy składać do 31 marca 2019 r. elektronicznie bądź w urnie umieszczonej w Urzędzie Miasta Radlin.

Link do ankiety: http://badaniesatysfakcji.radlin.pl/badaniesatysfakcji/

Plik do pobrania: